1 Million Cologne EDT 125 ml

1 Million Cologne EDT 125 ml

1 Million Cologne EDT 125 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1 Million Cologne EDT 125 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1 Million Cologne EDT 125 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2198 Kč
Naše cena: 1465 Kč

Nová, lehčí verze původní vůně 1 Million z roku 2008. Aromatická, mořská, citrusová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - mořské tóny, mandarinka, kardamon Srdce - růže, jalovec Základ - pačuli, tonka, kůže

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1 Million Cologne EDT 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1 Million Cologne EDT 125 ml

Magdaléna Opelková, Horní Ves:
Už před časem jsme doma s přítelem řešili pár problémů. 1 Million Cologne EDT 125 ml si pořídila kolegyně v práci, kterou shodou okolností dřív potkal podobný problém. Popravdě jsem ničemu nevěřila, ale s přítelem jsme se shodli, že za vyzkoušení to stojí. Tak jsme si 1 Million Cologne EDT 125 ml pořídili. Nechci tvrdit, že že dokázal vyřešit všechny potíže, ale spoustu věcí nám vyřešil. V současnosti bych si nechtěla ani trochu představit ho nepoužívat.

Lucie Prušinovská, Tavíkovice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez přehánění chci uznat, že jsem byla moc mile překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

Marek Vitoch, Včelnička:
Chci vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. 1 Million Cologne EDT 125 ml, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky obden a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 1 Million Cologne EDT 125 ml

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 1 Million Cologne EDT 125 ml

Amálie L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Emma : Ideální k osmnáctinám :)

Emma T: Je to dostatečné?

Tomáš V: 1 Million Cologne EDT 125 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1 Million Cologne EDT 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1 Million Cologne EDT 125 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt