1 Million Cologne EDT 125 ml

1 Million Cologne EDT 125 ml

1 Million Cologne EDT 125 ml

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 1 Million Cologne EDT 125 ml. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 1 Million Cologne EDT 125 ml jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2217 Kč
Naše cena: 1478 Kč

Nová, lehčí verze původní vůně 1 Million z roku 2008. Aromatická, mořská, citrusová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - mořské tóny, mandarinka, kardamon Srdce - růže, jalovec Základ - pačuli, tonka, kůže

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 1 Million Cologne EDT 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 1 Million Cologne EDT 125 ml

Johana Běhavá, Karlík:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Profesionální. 1 Million Cologne EDT 125 ml přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě testovat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně vracet a objednávat dále.

Rozálie Grűnerová, Staré Křečany:
1 Million Cologne EDT 125 ml se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho tatínkovi

Adam Kutlák, Příčina:
Pro upřesnění bych řekl, že jsem spořivý člověk, někdy zřejmě až příliš. Čili než si zboží objednám, důkladně si to prověřím. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 1 Million Cologne EDT 125 ml důkladně prolustroval přes Google a prošel si zkušenosti. Nechápal jsem, že byly všechny příznivé. Trochu mě to znervóznilo, ale pak jsem si 1 Million Cologne EDT 125 ml přesto objednal. No a nemůžu jinak, než k těm kladným hodnocením napsat ještě jedno své doporučení. Byla to opravdu velmi správný koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 1 Million Cologne EDT 125 ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 1 Million Cologne EDT 125 ml

Šimon G: je to fajné

Jana V: Ideální k osmnáctinám :)

Aneta M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Zdeněk F: 110 % spokojenost

Aneta H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 1 Million Cologne EDT 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 1 Million Cologne EDT 125 ml

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt