10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2019 Kč
Naše cena: 1346 Kč

Müsli směs tří druhů obilných vloček a pohanky s lněným, slunečnicovým a sezamovým s vysokým obsahem lískových ořechů představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Ovesné vločky*, hrozinky*, pšeničné vločky*, ječmenné vločky*, lískové ořechy*, pražená slunečnicová semínka*, pohanka*, lněné semínko*, sezam*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Ořechy, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 18.1 g), Tuky: 12.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.8 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.02 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Václav Pajkrt, Chromeč:
Ověřená kvalita, super značka. 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g jsem už v minulosti měl, a tak jsem si ho koupil opět a opět mě uspokojil. Hi-tech vzhled, výběr z hodně barevných variant, vzdušný a objemný tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě největší krása. Všichni v kanceláři mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho objednal. S eshopem a doručením také jen perfektní zkušenost.

Valerie Najerová, Přešťovice:
Nevím, jak moc objednávají tyhle produkty ženy, ovšem já jsem prostě musela. 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g se mi moc zamlouval a byla jsem toho názoru, že by mi přišel vhod. A opravdu jsem uvažovala správně. Nyní jsem s ním spokojená. Výborná kvalita, velká odolnost, prostě jedním slovem paráda a kdo něco takového potřebuje, tomu můžu bez okolků daný 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g doporučit.

Daniel Kumbera, Radňovice:
Tak daný 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g jsme si s kamarádkou koupili do našeho současného domova. Bez vytáček, slečně se to moc nepozdávalo, několikrát jsem si vyslechl, že je to blbost, že za to jen vyhodíme peníze a nevyužijeme to, máte to podobně, ne? Ale pak ho doručili, a co vás napadá, že se stalo? Petra mi ho už nepůjčila, a nezbylo mi, než si objednat ještě jeden, protože vážně hodně rychle změnila názor. V současnosti už bychom se bez tak vynikající 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g neobešli.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Adéla C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Sára G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lucie V: nemá chybu

Oliver S: tak jsem to dostala aje to super

Štěpán L: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt