10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč

Müsli směs tří druhů obilných vloček a pohanky s lněným, slunečnicovým a sezamovým s vysokým obsahem lískových ořechů představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Ovesné vločky*, hrozinky*, pšeničné vločky*, ječmenné vločky*, lískové ořechy*, pražená slunečnicová semínka*, pohanka*, lněné semínko*, sezam*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Ořechy, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 53.3 g, (z toho cukr: 18.1 g), Tuky: 12.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.8 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.02 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Zuzana Krčmářová, Dobrá Voda u Hořic:
S 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g jsem nejvíce spokojená, dobře sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je chválí, takže dělají radost nejen mně, ale i přítelovi :)

Anežka Harmanová, Janůvky:
Co dalšího chtít, než jenom dokonalý 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g, kdyby podobných bylo víc, hned by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu poznat a tak doporučuji ostatním. Neustálé používání je doslova príma, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým modelem nebo spotřebním zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

Ondřej Znoj, Lašovice:
„Už jsi objednal 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g?“ dotazují se mě moji spolupracovníci. Dlouho jsem jim odpovídal, že zatím nikoliv. A popravdě ani příliš nemohl přijít na to, proč bych si ho pořídit měl. Otázek bylo ale den ode dne víc. Takže jsem učinil rozhodnutí zkrátka 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g na vlastní kůži vyzkoušet. A pak jsem prozřel. 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g je totiž opravdu skvělý, přesně tak, jak se o něm říká. I já tak můžu kolegům položit otázku: „A už jsi si objednal 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g?“

Veronika Moskalová, Vraný:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g jsem shlédla u kamarádky a začala jsem se o něj zajímat. Na maminky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a objednala. Po celkem krátké době zazvonil kurýr a já ho můžu otestovat. Jsem opravdu spokojená a budu testovat dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do řeči.

Radek Šott, Růžďka:
S ohledem na to, že mi 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g přestal fungovat, nezbylo, než pořídit si další. Rozdíl mezi kamenným a online prodejcem byl jak v ceně, tak době dodání a mimo to v přístupu prodávajícího. Přestože vyžaduji osobní kontakt a možnost si 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g vyzkoušet, pro jednou jsem zvolil službu online prodejce. Tohoto rozhodnutí nelituji a tento eshop mohu doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Kateřina H: Je to dostatečné?

Nikolas : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Petra B: děda je z dárku je nadšený

Štěpán B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anežka Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli na doma s ořechy, 1000g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt