10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs pěti druhů obilných vloček s lněným a slunečnicovým semínkem s celými kousky meruněk, fíků a hrozinek představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Sušené ovoce* (meruňky*, fíky*, hrozinky*), ovesné vločky*, pšeničné vločky*, špaldové vločky*, ječmenné vločky*, žitné vločky*, lněné semínko*, slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1371 kJ (325 kcal) na 100 g. Sacharidy: 57.4 g, (z toho cukr: 23.1 g), Tuky: 4.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.8 g, Bílkoviny: 9.3 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Hana Šimončíková, Račice-Pístovice:
Měla jsem velmi špatnou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího objednat. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za perfektní 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Nela Štokingerová, Maršov u Úpice:
Co víc chtít, než jenom luxusní 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je velmi luxusní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Neustálé používání je doslova radost, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Natálie Boboková, Milíře:
Vybrat si ten správný výrobek bývá velmi složité. Na trhu existuje pestrá nabídka rozdílných alternativ. Já jsem se rozhodla 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g a svého rozhodnutí stoprocentně nelituji. Měsíce po používání mi mé rozhodnutí jen utvrdilo a vím, že bych nikdy nechtěla něco jiného. 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jsem následně odprezentovala i širokému okolí. A s potěšením bych o něm touto cestou řekla i vám.

Jakub Skiba, Dvory nad Lužnicí:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý typ 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco líbí se, objednávám to dále a dále. Bojím se, že bych při pořízení něčeho jiného byl zarmoucen. Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g mi vyhovuje svou velikostí, fungováním a designem. Kladně hodnotím design, který se však za dobu vývoje velice proměnil.

Daniel Kotě, Libina:
Při výběru 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g dávám výhradně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g a hlavně široký výběr, takže jsem snadno a okamžitě našel přesně to, co hledám. Velká spokojenost s bleskovou dobou zaslání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Viktorie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Rozálie Š: Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zdeněk F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Matouš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jiří L: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt