10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1908 Kč
Naše cena: 1272 Kč

Müsli směs pěti druhů obilných vloček s lněným a slunečnicovým semínkem s celými kousky meruněk, fíků a hrozinek představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Sušené ovoce* (meruňky*, fíky*, hrozinky*), ovesné vločky*, pšeničné vločky*, špaldové vločky*, ječmenné vločky*, žitné vločky*, lněné semínko*, slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1371 kJ (325 kcal) na 100 g. Sacharidy: 57.4 g, (z toho cukr: 23.1 g), Tuky: 4.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.8 g, Bílkoviny: 9.3 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Josef Kratochvil, Třebíz:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g!“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Adam Ulmon, Starý Kolín:
10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, který prodáváte, jsem potřeboval jako náhradu za podobný, který mne zklamal. ze začátku jsem byl hodně skeptický, přece jen, jak se píše papír snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po rozbalení zásilky. Moderní design, lehce čitelný a srozumitelný brožura k použití a hlavně model zcela odpovídající tomu, k čemu je určen. Vynikající, všem doporučuji.

Tereza Janurová, Svojkov:
Naprosto pohodlné a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu nejvíce spokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám nejlépe. Naposledy jsem si u vás objednala 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, a téměř nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože zboží, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak výhodnou cenu objednává na internetu jen složitě.

Kristýna Lambertová, Rozhovice:
10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g podporuje mojí normální lenost, protože nejsem povinna shánět pět věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jedna návštěva eshopu nebo jeden chat do obchodu a mohu pohodlně a lehce vydělávat. Dokonce i mojí dceru baví tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g užívat, protože se s ním dělá lehce, rychle a tím pádem u normální domácí činnosti stráví minimum času.

Markéta Pöschlová, Čečkovice:
Od toho času, co jsem na mateřské, nakupuji často přes net, je to pohodlnější, než se s miminem tahat po obchodech, nebo si zařizovat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš obchod, kde vždy najdu zboží, které hledám. Narazila jsem tam i na tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s prckem vynachválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

hodnocení 5/5 od 61 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Matěj M: funkční výrobek

Zdeněk P: Přišlo to celkem rychle

Petra D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jana : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Richard S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt