10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Müsli směs pěti druhů obilných vloček s lněným a slunečnicovým semínkem s celými kousky meruněk, fíků a hrozinek představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Sušené ovoce* (meruňky*, fíky*, hrozinky*), ovesné vločky*, pšeničné vločky*, špaldové vločky*, ječmenné vločky*, žitné vločky*, lněné semínko*, slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1371 kJ (325 kcal) na 100 g. Sacharidy: 57.4 g, (z toho cukr: 23.1 g), Tuky: 4.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.8 g, Bílkoviny: 9.3 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Hana Šimončíková, Račice-Pístovice:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se dlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít velmi lehce. Děkuji vám moc za nejlepší 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Nela Štokingerová, Maršov u Úpice:
Co dalšího si přát, než jenom dokonalý 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je opravdu luxusní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Neustálé používání je celkem radost, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým modelem nebo spotřebním zbožím. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

Natálie Boboková, Milíře:
Vybrat si ten vhodný produkt může být náročný úkol. Na trhu existuje pestrá nabídka rozdílných modelů. Já jsem se přiklonila 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g a své volby stoprocentně nelituji. Několik měsíců používání mi mou volbu jen potvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych nikdy nerozhodla jinak. 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jsem následně předvedla i všem svým přátelům. A ráda bych o něm tímto způsobem doporučila i dalším zájemcům.

Jakub Skiba, Dvory nad Lužnicí:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj třetí výrobek 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi něco líbí se, kupuji to dále a dále. Mám strach, že bych při objednání něčeho podobného byl zarmoucen. Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g mi vyhovuje svou velikostí, fungováním a kvalitou. Kladně hodnotím vzor, který se však za dobu prodeje hodně změnil.

Daniel Kotě, Libina:
Při výběru 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g dávám nekompromisně přednost kvalitě a osvědčeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g a hlavně překvapující výběr, takže jsem snadno a okamžitě našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s bleskovou dobou doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Aleš B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Matouš S: Přišlo to celkem rychle

Karolína R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikol J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Šárka Š: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt