10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč

Müsli směs pěti druhů obilných vloček s lněným a slunečnicovým semínkem s celými kousky meruněk, fíků a hrozinek představuje klasickou volbu všech milovníků müsli na snídani či na svačinu. Ideální s rostlinným mlékem, jogurtem či tvarohem nebo jednoduše samotná jako zdravá a vydatná svačinka či snídaně nejen pro Vaše nejmenší kdykoliv během dne.Složení: Sušené ovoce* (meruňky*, fíky*, hrozinky*), ovesné vločky*, pšeničné vločky*, špaldové vločky*, ječmenné vločky*, žitné vločky*, lněné semínko*, slunečnicová semínka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1371 kJ (325 kcal) na 100 g. Sacharidy: 57.4 g, (z toho cukr: 23.1 g), Tuky: 4.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 10.8 g, Bílkoviny: 9.3 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Sabina Draštíková, Přední Zborovice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, vyzkoušel jsem snad úplně cokoliv a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenatrefil dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Tadeáš Gänsler, Koloveč:
Hodně mě oslovil tento nový 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g, který byl dodán na trh. Očekával jsem moře zbytečností. Příjemně mě překvapil svou nenáročností na údržbu, silnou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho chválí, protože jí práce výrazně ulehčila práci a máme tak více času na sebe a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Denisa Kokořová, Krásno:
Tento 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g jsem vybírala klukovi a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za levnou cenu. Našla jsem pár obchodů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po měsíci testování jsme dostatečně rádi, že jsme u vás zakoupily další 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Dětem se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Johana V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Pavel L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Zdeněk : Přišlo to celkem rychle

Aneta B: nemá chybu

Radek N: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Müsli ovocné Klasik, 1000g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt