10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Veronika Fryková, Nevcehle:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro jeden dny, než balíka dorazil. Řešila jsem s eshopem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a uhrazením. Naštěstí se všechno vyřešilo a balík mi přišel. Ještě jsem skutečně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít více času ho detailněji vyzkoušet a pochlubím se známým.

Patrik Hradec, Drmoul:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg šťastný a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nehledí a masovost převažuje nad kvalitou, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na doby, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tento kousek splňuje, užívám ho už dlouho a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi ochotně zodpověděl mé dotazy.

Rozálie Outulná, Rynoltice:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem pouze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, protože jsem nadmíru spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou hodnotou určitě předčí podobné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

Magdaléna Holinová, Čím:
Po přečtení několika zkušeností jsem čekala, že po vyzkoušení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg budu mít "šok" a budu vypadat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro někoho, kdo uživá, určitě super.

Dominika Podškubková, Přelíc:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou matku. Měla jsem nějakou ideu, ale nedokázala jsem zvolit to pravé. Ochotný prodejkyně ve vašem obchodě mi poradil. Obdržela jsem skvělý tip, za který jsem moc vděčná. 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg se tetě moc líbil a dnes po pár týdnech je pořád hodně spokojená. Balík mi dorazil za tři dni, jak jsem chtěla, protože jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Perfektní a osobitá jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Václav : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jana P: nemá chybu

Julie : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominik B: 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michal O: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt