10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Zuzana Pochová, Malá Vrbka:
Kupuji na tomto obchodu často. Vždy jsem ráda jak s příjemnou komunikací, tak s produktem, které mi dorazí. Vše je kvalitně zabaleno a dodané v nejkratší možné době. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak hezky slouží. A milé jednání, vstřícnost a skvělá komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

Šimon Prelovský, Lužce:
Je jen několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Jan Kalinec, Dlouhopolsko:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s úmysle jednoduchého běžného užívání. Ve prospěch 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg hraje také malost i jeho nevelká váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Marek Staš, Syřenov:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto prodej proběhl hodně profesionálně a ještě opět díky.

Tobiáš Buša, Strážiště:
10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem objednal jako náhradu, protože podobný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více kvalitně zpracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní vzhled a službu. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale chápu, že za kvalitní se jednoduše platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Michael T: tak jsem to dostala aje to super

Vít C: je to fajné

Markéta D: děda je z dárku je nadšený

Antonín M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jonáš K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt