10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Zuzana Pochová, Malá Vrbka:
Nakupuji na tomto obchodu často. Vždy jsem spokojena jak s milou komunikací, tak s zbožím, který mi dojde. Vše je pečlivě zabaleno a dodané v nejrychlejší možném času. Opravdu můžu tento model doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak krásně slouží. A milé jednání, obětavost a skvělá komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Šimon Prelovský, Lužce:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá docela dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Jan Kalinec, Dlouhopolsko:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího syna s úmysle lehkého každodenního užívání. Ve prospěch 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg hraje také malost i jeho rozumná váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost pěkně a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

Marek Staš, Syřenov:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto prodej proběhl hodně korektně a ještě jednou díky.

Tobiáš Buša, Strážiště:
10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem objednal jako další, protože jiný, poměrně špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více precizně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na výtečný design a funkci. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, líbila. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale mám pochopení, že za kvalitní se zkrátka platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Johana Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aneta J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jonáš S: Celkem jsem spokojený.

Markéta M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Josef J: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt