10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1019 Kč
Naše cena: 679 Kč

Ovesné vločky jemné z kvalitního německého ovsa díky svému širokému použití mohou představovat základ pro každou dobrou snídaní, ale i jako přísada na pečení či na výrobu domácích karbanátků.Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1483 kJ (354 kcal) na 100 g. Sacharidy: 59.5 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.7 g, Bílkoviny: 13.2 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

František Jakab, Ludvíkov:
Spolehlivý obchod. Oceňuji hlavně to, že 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg vypadá už na pohled kvalitně a je za nejlevnější cenu. Pro běžnou potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další nastavení, které se ale čas od času můžou hodit i normálním lidem. Používáním se neničí, po předlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a dalšímu nepěknému používání. Za mě zcela přímá volba.

Karolína Vélová, Chmelík:
Hodně perfektní věc, nalákala mě na koupi rada mojí dcery. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg u sebe a spokojenost, pohoda.

Markéta Lysová, Paběnice:
Mudrovala jsem, co je pro mě správnou volbou. I když, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si koupila 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Hlavně proto, že se zdál za prodávanou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Asi bych byla raději za sytější barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že splňuje to, co splňovat má.

Vojtěch Kanalaš, Vortová:
Opravdu perfektní dotykový 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg s intuitivním ovládáním které zvládne úplně každý. A zážitky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

Amálie Vamberská, Krásensko:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg jen a jen doporučuji, určitě nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Josef : je to fajné

Adam M: Jsem ráda, že to mám

Alena : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kateřina M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Lucie : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky ovesné jemné, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt