10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1074 Kč
Naše cena: 716 Kč

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Kristýna Uzlíková, Leskovec nad Moravicí:
Ze začátku jsem s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem nevhodný typ a nelíbil se mi. 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem však asi po třech dnech zaslala zpět a během pár dnů mi dorazili peníze nazpět. Tentokrát jsem si nechala pomoci od prodejců a udělala jsem dobře. Používáme ho téměř celá rodina, nejspíš přikoupíme ještě jeden. Mám radost, že to celkem dobře skončilo a moje nedobrá zkušenost se změnila v pozitivní. Pozitivně taky hodnotím obsluhu obchodu.

Amálie Sechovcová, Dolní Čermná:
Nejdříve jsem k 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg neměla důvěru, ale po několika dnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho provedení docela odpovídá popisu. Cena, materiál, rychlost zaslání zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg mohu určitě doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

Miroslav Šilhán, Čestín:
Častokrát jsem už prodělal. Často se nechám přemluvit a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, nevěděl jsem, jak hodně jsem se mýlil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak dokonalého, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tak ohromen.

Emma Vébrová, Tišnov:
Mojím velkým problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, je to velmi dlouho. Jsem schopna rozhodovat se i několik dní. Porovnávám možnosti, čtu recenze, zkušenosti jiných uživatelů a hodně se dotazuji prodavače. Na tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem objevila hodně plusových ohlasů, ale pro sichr jsem ještě párkrát psala do obchodu. Nyní se přiřazuji k zástupu spokojených zákazníků a také děkuji prodejci za ochot mi vše vysvětlit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 43 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Radim J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Šárka V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikola K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Vanesa B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Linda V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt