10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Adéla Mezková, Ústí nad Orlicí:
10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg mi koupil otec k vánocům. Byla jsem trochu zaskočená. Takové dárky si jen tak nedáváme. "Vyzkoušej to a uvidíš," řekl mi, když viděl, jak se kaboním. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě nakonec víc než potěšil.

Magdaléna Keltnerová, Maršov:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tenhle 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg je opravdu skvělý, a hodně mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik otálela. Tohle jasně musí mít v kanceláři každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Michael Děckuláček, Hodíškov:
Přes internet nenakupuji moc často, jelikož mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i předlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal změnu a vyplatilo se mi to. 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg je přesně takový, jaký jsem hledal, splňuje mé očekávání, navíc za skvělou cenu a dodání téměř bleskové. Ještě jednou děkuji. Jistě se na vás opět v brzké době obrátím.

Valerie Boszczyková, Málkov:
Potřebovala jsem rychle a levně pořídit 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Skvělé a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Adéla F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Radim D: je to fajné

Gabriela V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktorie F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Hana B: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt