10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní obilná směs pěti druhů obilných vloček z kvalitního německého žita, pšenice, ovse, ječmene a špaldy představuje naprosto unikátní volbu pro Vaše každodenní zdraví. Optimální směs na základ müsli, do jogurtů, ale i na pečení jako příměs do těsta či na výrobu domácích karbanátků a jako zpestření zeleninových polévek. Složení: Žitné vločky*, pšeničné vločky*, ovesné vločky*, ječmenné vločky*, špaldové vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1437 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.9 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 2.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 11.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Linda Šeniglová, Přeckov:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v naprostém pořádku. I když byla udána sedmi denní dodací lhůta, přišel mi produkt už třetí den, pěkně zabalený a bez vad. Hned jsme ho chtěli doma otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tak spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg zakoupila. Této objednávky zcela jasně nelituji.

Barbora Buzická, Krsy:
Zcela bezkonkurenční 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg, díky kterému jsem stále svěží a mladistvá. Používám ho dvakrát denně a cítím se mnohem skvěle a odpočinutěji. Ojedinělé vrásky, které teď mám, jsou od smíchu. Jednoduše bych doporučila používání 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg každé ženě, která se chce být vílou pro svého krále. S 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg je to snadné.

Klára Školná, Valašské Klobouky:
Když už tady 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg recenzujete, já se nemůže držet zpátky. Pořídila jsem si ho nejdříve náhodou. Chtěla jsem si zakoupit něco jiného, ale nebylo skladem, tak jsem hledala podobný výrobek. A relativně náhodou jsem vypátrala tento produkt. No a od toho dne si nekupuji jinou alternativu. Tohle je prostě prvotřídní kvalita za přijatelnou cenu, rychlá doprava a velmi milý přístup prodávajícího. Co chtít víc?

Oliver Nohál, Vyšší Brod:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na internetu, nechtěla věřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg!“ Její chmury se hned rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Adéla Zigová, Tvořihráz:
Na tomto 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg se mi líbí široká škála různého ovládání, i když nastavení je trochu složité a musel mi poradit můj dospívající kluk. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli opravdu všechny funkce využiji. Budu ráda, když se naučím základní věci a ostatní asi nevyužiji. Přesto za takto nízkou cenu, bych neočekávala tolik různých funkcí. Až budete užitečné hledat, bacha na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně návod je poměrně čitelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Šárka M: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Veronika B: děda je z dárku je nadšený

Magdaléna M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jana F: Tento 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Šárka J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Antersdorfer Bio Vločky z pěti zrn, 1kg

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt