10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 890 Kč
Naše cena: 593 Kč

Klasické kukuřičné lupínky, připravené tradiční válcovácí metodou a pro křupavější chuť jemně opražené, představují prvotřídní oblíbenou pochoutku lahodné chuti, která chutná s mlékem či jogurtem na snídani či svačinu v každé zdravé domácnosti.Složení: Kukuřice* (91%), Kukuřičný škrob* (5%), mořská sůl, kukuřičný slad* (ječmen), sojový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1538 kJ (362 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.7 g, (z toho cukr: 6.1 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, Vláknina: 3.1 g, Bílkoviny: 7.1 g, Sůl: 2 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Markéta Oravská, Luže:
Snažila jsem se potěšit svého přítele vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej pořídím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu dobře. Prodavač obchodu mne ubezpečil, že požadovaný 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g mají skladem a doručí jej do druhého dne, manžel byl z dárku překvapen a já jsem moc spokojena, že jsem nešlápla vedle.

Linda Gaďurková, Libětice:
Tuto 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g je totálně TOP. Dříve jsem jej kupovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal existovat. Jedině u vás jsem dostala hdně delší jistotu, jasný manuál a také možnost zdarma pomoci. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto ochotného prodeje.

Magdaléna Laštovková, Kamberk:
10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

Kateřina Brůžová, Vidnava:
10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g je díky měkkému materiálu a modernímu vzhledu perfektní jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho závidí, protože pomocí němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je snadno dostupný a kdykoliv potřebuji nový, není problém ho koupit. Doručení obvykle proběhne do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Sára H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Valerie P: nemá chybu

Linda : já jsem to prostě chtěla

Josef K: Přišlo to celkem rychle

Alžběta M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Barnhouse Bio Cornflakes Original, 375g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt