10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 336 Kč
Naše cena: 224 Kč

Klasický veganský pudink čokoládový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní tmavé čokolády s 55% obsahem kakaa představuje klasické potěšení lahodné čokoládové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, kakao* (16%), tmavá čokoláda-čokoládová poleva* (10%) (kakao: minimálně 55%.) (kakaová hmota *, třtinový cukr*, kakaové máslo*, emulgátor: sójový lecitin*), himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1636 kJ (388 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 4.6 g), Tuky: 8.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 4.5 g, Sůl: 0.97 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Emma Fryštacká, Bezděz:
10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g jsou výborné a kvalitní zboží. Zatím mám nejlepší zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem přátelům. Budu objednávat další.

Sára Kheilová, Stříbrná Skalice:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g z části z něčeho co prdělo a mělo tetu a tatínka.

Tadeáš Brukner, Luběnice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Před týdnem jsem kupoval 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Klára Karlovcová, Dolní Domaslavice:
Ve chvíli, kdy jsem 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g poprvé našla a vedle něj takto prima cenu, tak jsem se téměř až vyděsila. Avšak řekla jsem si, že zboží vyzkouším. Dobrá volba, protože tato věc fakt překonala moje představy. Očekávala jsem nějaký šmejd, ale přišla mi opravdu kvalitní parádní věcička z kvalitního materiálu, kterou používám skoro denně! Spokojená a opravdu levná koupě, stejných jsem do té doby moc neměla.

Josef Skotnica, Srnojedy:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl koupit dražší 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším modelem a jsem za to opravdu rád. Kamarád si pořídil právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

hodnocení 5/5 od 73 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Jana K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Simona R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Valerie J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Rozálie F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sabina K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Čokoládový pudink, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt