10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč

Jedinečný cukrový posyp barevný, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičného škrobu a palmového tuku, obarvený řasou, světlicí, jablkem, mrkví, ředkvičkami a černým rybízem, velice sladké chuti, představuje 100% přírodní, pestrobarevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, palmový tuk*, glukózový sirup*, přírodní barevné pigmenty (ředkvičky*, jablko*, černý rybíz*, mrkev*, světlice*, řasa). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1763 kJ (421 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.7 g, (z toho cukr: 85.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Roman Hutěčka, Stará Lysá:
Chtěl jsem najít dobrý 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g do práce, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od poučeného člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás rodině.

Matěj Vodica, Smolnice:
Za mě 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Jáchym Máčalík, Volanice:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl objednat dražší 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším modelem a jsem za to celkem rád. Soused si pořídil tedy levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Jiří Lajczyk, Počenice-Tetětice:
Před časem jsem našel katalog 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g, kde jsem si o tom dohledal podrobnější informace. Zaujal mě už katalogovš podobě. Objednal jsem ho jako překvapení a také praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem jistě nekoupil špatně. Vzhled, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé manželce takovou radost, jako tento 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g.

Nikolas Bittengl, Brtnice:
Hledal jsem dárky pro přátele a vybrané 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Hned jsem je objednal a druhý den mi je kurýrka přinesla do práce. Vše bylo naprosto super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Michal B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina P: nemá chybu

Sabina P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tomáš M: 110 % spokojenost

Marie T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt