10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný cukrový posyp barevný, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičného škrobu a palmového tuku, obarvený řasou, světlicí, jablkem, mrkví, ředkvičkami a černým rybízem, velice sladké chuti, představuje 100% přírodní, pestrobarevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Třtinový cukr*, kukuřičný škrob*, palmový tuk*, glukózový sirup*, přírodní barevné pigmenty (ředkvičky*, jablko*, černý rybíz*, mrkev*, světlice*, řasa). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1763 kJ (421 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.7 g, (z toho cukr: 85.8 g), Tuky: 5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Rozálie Hejplíková, Stříbřec:
Hodně dobrá věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Objednala jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani moc peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g u sebe a spokojenost, klídek.

Ema Chladová, Kařízek:
10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g je vážně skvělý. Doma mě museli přemlouvat, ale pak co jsem zahlédla stejný typ u mojí kámošky a ta mi řekla, jak vše funguje, věděla jsem, že musím mít doma něco takového. Je až k uzoufání, kolik existuje podobných použití a co to všechno umí. Jsem jasně spokojená. Nemůže se to mému starému modelu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

Ema Glombová, Velim:
10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TÉTO FIRMY, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM PRIBUZNYM.

Matyáš Pohlod, Sobíňov:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj třetí model 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi to vyhovuje, objednávám to dále a dále. Mám strach, že bych při koupi něčeho podobného byl zarmoucen. Tento 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g mi vyhovuje svou barvou, hodnotou a designem. Pozitivně hodnotím design, který se však za dobu prodeje velice proměnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Anna P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Daniela B: děda je z dárku je nadšený

Sofie T: Tento 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jonáš V: Celkem jsem spokojený.

Marie D: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Cukrový posyp barevný, 70g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt