10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 672 Kč
Naše cena: 448 Kč

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka čokoládová, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky a se 70% obsahem hořké čokolády, představují zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených, čokoládových dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Čokoláda* (70%) (kakaové máslo*, třtinový cukr*, rýžový sirup*, kakaová hmota*, vanilkový extrakt), celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2168 kJ (518 kcal) na 100 g. Sacharidy: 55.1 g, (z toho cukr: 30.7 g), Tuky: 30.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 18.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.6 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Karel Zeisberger, Budětsko:
Asi před čtvrt rokem jsem koupil zboží od konkurence, který mě hodně zklamal. Dokonce jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale kamarádka mi k narozeninám objednala 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Prý si ho chválí řada jejích známých. Přemlouvala mě, ať ho taky otestuji. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech jiných uživatelů nikam nedíval. Pomyslel jsem si, že dám 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g šanci a uvidím sám. Byl jsem opravdu nadšený. A když čtu recenze ostatních zákazníků, vidím jasně, že je nás hodně.

Radek Kumpošt, Svojšice:
Celkem skvělí 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g, který je normální unisex. Šikne se jak nám, hrubým chlapům, tak křehkým ženám, které chtějí dostávat něhu a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že pořád ještě existují 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Šikovné balení, výborné vlastnosti a intenzivní účinky dělají z 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g univerzálního pomocníka v každé situaci. Vyzkoušel jsem se o tom na vlastní kůži.

Adéla Betlachová, Slapy:
Holky, nevím jestli chlapi někdy něco takového ohodnotí, ale my si myslím můžeme říct, že tohle je prostě neuvěřitelně dobrý 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Toto je zboží, která mi velice všechno usnadnila, a jsem s ní zcela obměkčená. Otec se na to sice xichtí, ale znáte to, chlap málokdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem vážně nadšená, že jsem něco podobného na netu našla. Takže jestli některá z vás váhá, pak vám toto můžu klidně doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 07. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Michal B: je to fajné

Radim : Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jana M: Ideální k osmnáctinám :)

František H: 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Amálie C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka čokoládová, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt