10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky, obarvené černým rybízem, mrkví a jablkem, představují jedinečného, barevného, zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Řepný cukr*, třtinový cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, přírodní barevné pigmenty: (černý rybíz*, mrkev*, jablko*), mořská sůl, glukózový sirup*, palmový tuk*, separační prostředek-potahovací činidlo: arabská guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1617 kJ (386 kcal) na 100 g. Sacharidy: 94.5 g, (z toho cukr: 76.9 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Vít Vakeš, Doubravník:
Tenhle 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g jsem nejdřív spatřil v novinách. Předtím mě ale nezaujal, považoval jsem ho za příliš přeceňovaný. Avšak pak jsem měl řeč s kolegy z práce, kteří si to pořídili. Chválili ho, motivovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Nyní mám za to, že reklama na 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g vůbec nelhala. Zpracování, rychlá doprava, odolnost, zkrátka jediným slovem boží.

Josef Prix, Kanice:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu zda skutečně mají 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 2 dny mi doma zvonil kurýr. Perfektní rychlost doručení.

Sára Raunerová, Kostelany nad Moravou:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás zakoupila 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g, který naprosto předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru především na design, ale choť ocenil taky užitečnost. Zcela skvělý eshop. Manža si u vás potom objednal obdobný produkt a také si jej moc pochvaloval, a že on to tak často nedělá. Takže jasně máte dobré a perfektní zboží.

Jiří Veigert, Radhostice:
Byla to super nabídka. Podobné věci sleduji na netu a v reklamách už předlouho, ale takhle levnou cenu jsem u 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g opravdu nikde neviděl. Věděl jsem, že je model opravdu dobrý, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle super podmínek utéct. Neváhal jsem ani sekundu a udělal jsem dobře. Už dlouho mi nic neudělalo velkou spokojenost.

Roman Grobelný, Nová Ves:
Dle popisu a mnoha recenzi, jsem si 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g pořídil v tomto e-shopu. Líbil se mi web, jak prakticky, a zároveň precizně měl vypracované popisy zboží. Nákup probíhal v pořádku až do úhrady v pokladně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Radek P: 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Šárka P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Zdeněk M: tak jsem to dostala aje to super

Jana P: děda je z dárku je nadšený

Nikolas T: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt