10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč

Jedinečná celozrnná zdobící srdíčka, prvotřídní kvality a čistě přírodního složení, z celozrnné rýžové mouky, obarvené černým rybízem, mrkví a jablkem, představují jedinečného, barevného, zdravého a chutného zdobícího pomocníka, nepostradatelného na přípravu domácích, pestře zdobených dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni. Složení: Řepný cukr*, třtinový cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, přírodní barevné pigmenty: (černý rybíz*, mrkev*, jablko*), mořská sůl, glukózový sirup*, palmový tuk*, separační prostředek-potahovací činidlo: arabská guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1617 kJ (386 kcal) na 100 g. Sacharidy: 94.5 g, (z toho cukr: 76.9 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Antonín Aška, Letovice:
Nejlepší 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Jáchym Bínek, Sudslava:
Výborná věcička, tenhle váš 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to úžasný nápad. Dobře vypadá, dobře se s ním pracuje, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždy představoval. Plánuji pořídit ještě jeden tátovi k narozeninám, má stejný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem fakt rád jako jsem po nákupu už přes dlouho nebyl.

Karolína Zimmermannová, Roudnice:
Netuším, jak moc si dopřávají tyhle věci dámy, každopádně já neodolala. 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g se mi velmi líbil a měla jsem dojem, že by mi přišel vhod. A vážně jsem si to myslela správně. V současnosti na něj nedám dopustit. Výborná kvalita, nadprůměrné zpracování, zkrátka jedním slovem bomba a kdo něco podobného shání, tomu můžu s čistým svědomím daný 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g doporučit.

Klára Stražovská, Lipnice nad Sázavou:
Již nějaký čas jsme doma s partnerem museli řešit nějaké problémy. 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g si pořídila kamarádka v práci, kterou náhodou před nějakou dobou potkal podobný problém. Příliš jsem zázraku nedávala šanci, ale s mužem jsme byli toho názoru, že za zkoušku to stojí. Tak jsme si 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g pořídili. Netvrdím, že jsme tím vyřešili celý problém, ale mnoho věcí nám vyřešil. V současnosti bych si nedovedla ani trochu představit ho nepoužívat.

Amálie Provázková, Kotlasy:
10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g jsem hledala šest týdnů, v mnoha obchodech byl vyprodaný, nebo předražený. Na radu přátel jsem si vybrala právě tento a jsem velice nadšená. Kvalitně plní všechny svoje práce a má hodně hezký povrch. Rovněž cena mi vyhovuje, a tak můžu doporučit i ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Oliver P: 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Julie B: já jsem to prostě chtěla

Eliška K: nemá chybu

Anna K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Rozálie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Dekorační srdíčka fialová, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt