10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 486 Kč
Naše cena: 324 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink karamelový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitního karamele ze surového třtinového cukru s pomerančovou kůrou a přírodním pomerančovým aroma představuje jedinečné potěšení lahodné karamelové pudinkové chuti a prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, karamelový cukrový sirup* (9,9%), maltodextrin*, Bourbon vanilka*, himálajské soli, pomerančová kůra*, pomerančová silice*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1605 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 92.6 g, (z toho cukr: 7.8 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.03 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.72 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Hana Košinárová, Beňov:
Mám 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g již 6 měsíců a stále jsem nadšená

Sofie Zgodová, Skorošice:
O 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g jsem se dozvěděla zcela náhodou. Ve frontě v obchodu o něm štěbetali dvě ženy stojící přede mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách upoutaly mou pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě usedla k netu a nabídku 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g lehce dohledala. Váhala jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Objednávka dorazila hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

Klára Míšková, Kvasice:
Doufám, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g skvělý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem klidná. Dělá to perfektní rámus, a co se týká funkčnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o perfektní produkt. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych celkem rozumnou cenu opět dala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Aleš T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anna S: já jsem to prostě chtěla

Linda Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikolas M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Karamelový pudink, 43g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt