10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 611 Kč
Naše cena: 407 Kč

Klasický krémový desert čokoládový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky lahodně křupavé hořké čokolády představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou kakaovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, kakao*, zahušťovadlo: karubin*, tmavá čokoláda (kakao minimálně 70%) (5%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*), třtinový cukr*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1594 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.4 g, (z toho cukr: 64.6 g), Tuky: 3.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.47 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Viktor Laně, Doksy:
Za mě 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Denisa Cedzová, Býšovec:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně okamžitě došlo, že to, co hledám, je 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

Nikolas Šaray, Nová Ves u Bakova:
Kdysi jsem se párkrát napálil se šmejdy, takže jsem se trochu bál, jestli další nakupování neskončí zrovna tak. Pro sichr jsem do e-shopu párkrát zavolal, vše srovnával… Přiznávám, neměl jsem jistotu, jestli jsem finanční prostředky nevyhodil z okna. Ale nebylo to tak. 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g mi byl dopraven až před práh, pěkně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a funguje perfektně. Zatím jsem na produktu nenašel negativ. U prodejce budu určitě nakupovat nadále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

hodnocení 5/5 od 69 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Sebastian R: je to fajné

Magdaléna F: děda je z dárku je nadšený

Veronika K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tereza L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominik T: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt