10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert čokoládový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky lahodně křupavé hořké čokolády představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou kakaovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, kakao*, zahušťovadlo: karubin*, tmavá čokoláda (kakao minimálně 70%) (5%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*), třtinový cukr*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1594 kJ (378 kcal) na 100 g. Sacharidy: 78.4 g, (z toho cukr: 64.6 g), Tuky: 3.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 3.3 g, Sůl: 0.47 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Michaela Běčáková, Krouna:
Přála jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Prostě jsem přála ideální restart. Když jsem na 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g úplnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

Michal Illek, Hříšice:
Já si zpravidla takové výrobky nepořizuji, tohle dělá to má žena. Ale 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g byl výjimkou, výrobek jsem spatřil na letáku a hned jsem se utvrdil v tom, že ho musím mít. Tak jsem si udělal velkou radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás dlouho nervovat, je to úplně perfektní věc a netuším, jak bych bez ní existoval. Bez 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g bych si dnes nechtěl svůj každodenní stereotyp představit.

Valerie Frýzová, Otaslavice:
Nervové vypětí, únava a hodně problémů. I já jsem na tom byla podobně. Lidem, které sužuje obdobný problém, bych tímto způsobem ráda vzkázala, že vše má řešení. Nemusíte si pořád ničit život. Řešením je 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Pomůže vám efektivním způsobem znovu získat ztracenou rovnováhu. Jestli se chcete jednoduše cítit plní síly, uvědomte si, že to držíte pouze ve vlastních rukou. S pořízením zboží bych příště neváhala, opravdu doporučuji.

Ema Lányiová, Hora Svatého Václava:
Přála jsem si dát radost a pořídila si u vás 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým doručením zboží. Tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g mne oslovil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

Vanesa Hacková, Babice:
Vybrat si ten správný produkt se jeví jako příliš těžké. Nabízí se totiž pestrá nabídka rozdílných alternativ. Já jsem si zvolila 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g a svého rozhodnutí stoprocentně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mé rozhodnutí jen potvrdilo a mám jasno v tom, že bych vůbec nerozhodla jinak. 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g jsem proto doporučila současně i celému okolí. A ráda bych o něm tímto způsobem řekla i dalším zájemcům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Klára Ř: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniela Š: děda je z dárku je nadšený

Tomáš Ž: 110 % spokojenost

Michaela S: dobré

Markéta H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert čokoládový, 68g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt