10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Simona Valušková, Hřibiny-Ledská:
Byla jsem nákupem hezky překvapena. Objednaný 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na pár dní a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Julie Bittmannová, Křivsoudov:
Daný 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jsem si objednala kvůli nízké ceně a hlavně, že byl skladem. Byla jsem na nervy, jelikož zkušenosti zákazníků nebyly příliš skvělé. Nejvíce všem vadil den dodání. Bohužel měli pravdu. Tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jsem potřebovala poměrně rychle, a ve finále ho pošta doručila s několikadenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Jana Lysáková, Jeníkovice:
Než jsem ho otestovala 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem velmi skeptická ke všem jiným produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tento výrobek. Otestovala jsem si, že pouze tento model nabízí reálně jedinečné funkce. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas počkat. Jsem bez přehánění nadšená a doporučuji.

Tomáš Štůla, Vodňany:
Po zakoupení prvního výrobku této značky, jsem byl docela překvapen. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale pomocí tohoto 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jsem se k němu vrátil a chci napsat, že jsem hezky překvapen. Klobouk dolů, dostali se dost dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takto dokonalého výrobku mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád zaplatím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Tomáš M: je to fajné

Josef R: Jsem ráda, že to mám

Lucie K: Je to dostatečné?

Nela T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol : Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt