10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert kokosový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jemnými kousky strouhaného kokosu představuje lahodně krémovou rychle a snadno připravitelnou kokosovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, strouhaný kokos* (8%), kokosová mouka* (8%), třtinový cukr*, zahušťovadlo lusk rohovníku*, himalájská sůl, zahušťovadlo (guarová guma*, xanthan). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1643 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 74.6 g, (z toho cukr: 62.5 g), Tuky: 6.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 5.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 9.9 g, Bílkoviny: 2.6 g, Sůl: 0.64 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Rozálie Demetrová, Kojátky:
Myslím si, že 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g, dnes patří na trhu k absolutní špičce. Alespoň můj pocit po téměř dvou,třech,čtyřech,pěti,šesti měsících {používání|užívání) je takový. Jsem velmi spokojená a nemohu mu skoro nic vytknout. Hodně jsem ocenila možnost vybrat si 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g v klidu, v pohodlí gauče. V tomto nakupování přes internet moc oceňuji. A komunikace prodejce 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g byla skutečně prvotřídní. Zákaznická help line reaguje téměř obratem, moje dotazy byly zodpovězené srozumitelně a jednoduše.

Martin Krause, Malšovice:
10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g mám asi dva týdny. Zatím jej testuji, ale vypadá to, že zkouška skončí na výbornou. Některé negativní recenze se mi vůbec nestaly, ba právě opačně. Vzhledově vypadá luxusně a má všechny nastavení napsané v jeho specifikaci. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností zvolil opravdu tu nejlepší.

Pavel Jahelka, Horní Paseka:
Spolehlivý eshop. Vážím si hlavně to, že 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g vypadá už na dotek kvalitně a je za nejlevnější cenu. Pro běžnou použití je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času mohou přijít vhod i normálním uživatelům. Používáním se neničí, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává nárazům a jinému nepěknému používání. Za mě jasně přímá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Tomáš Š: Přišlo to celkem rychle

Tereza P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Daniela F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Gabriela N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Emma P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert kokosový, 63g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt