10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Sebastian Šelepa, Jivno:
Pro objednávku zboží typu 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se vždy objednávky přes web dobře zvážit. Už jsme se s milenkou jednou napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo pěkně vysvětleno, cena příjemná. A účinnost 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Markéta Zgarbová, Cerhovice:
10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g splňuje všechny vlastnosti uvedené v popisu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi tichý provoz v noci neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem zájemcům doporučit,

Sofie Bránková, Prostiboř:
Lehce skladný. Lehce použivatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou mobilitu. Objednala jsem si tento produkt k vystoupení na rodinných akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a doufám,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi povídají a chybí jim konzultace,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si své přání....

Denis Šejvl, Hluboké:
10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g je prostě jedinečný! Po převratu jsem se několik let pohyboval po Evropě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit velmi kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je dokonce dostupnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Michael B: 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alena : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Lucie S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

František D: Celkem jsem spokojený.

Matouš F: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt