10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 671 Kč
Naše cena: 447 Kč Ověřit dostupnost

Klasický krémový desert vanilkový v prášku bezlepkový nejvyšší kvality s jedinečným přírodním vanilkovým aroma představuje jemně krémovou rychle a snadno připravitelnou vanilkovou pochoutku nejen pro Vaše nejmenší a milovníky veganských dobrot. Stačí důkladně rozmíchat v 250ml teplého či studeného (rostlinného) mléka či smetany a nechat zatuhnout.Složení: Kukuřičný škrob*, zahušťovadla (lusk rohovníku*, guarová guma*), vanilka* (0,8%), himalájská sůl*, citronová šťáva prášek*, maltodextrin*, třtinový cukr, zahušťovadlo xanthanová guma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1545 kJ (366 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 69.4 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Daniel Kaiml, Všeradice:
Jak 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g zhodnotit? Vždy se lépe kritizuje, než chválí. A kritizuje se furt, protože mnoho výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat šmejdské zboží, které vám vydrží pouze pár dnů, to je jejich strategie, abyste si museli koupit další. Tak bohatnou. To však není styl 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g, tady jsem klidný. Myslím, že jsem určitě dostal kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si určitě dal více, v tomto případě kvalita zcela převažuje nad cenou. Kéž by to tak bylo vždy. Pozitivně cením také rychlost doručení.

Johana Chladilová, Sviadnov:
Upozornila mě na něj nabídka na webu. Důsledně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako obvykle budou názory spíše neutrální, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně rostlo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o můj pozitivní komentář.

Simona Nykšová, Kbelany:
Já jsem na internetové obchody už stará, není to věc, ve které bych se orientovala. Popravdě tam umím jenom pracovat s maily a hltat zprávy. Ale přítelkyně mi nedávno vysvětlila, jakým způsobem je možné přes internet objednávat a pořídila mi tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Jasně, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda ho uplatním, avšak když v pořádku přišel a pěkně fungoval, musela mi předvést jak si výrobek koupím bez pomoci. Od toho dne si ho kupuji často, protože je to vskutku praktická věc a skutečně hodně mi pomáhá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Miroslav P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Šárka B: děda je z dárku je nadšený

Kamila Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anežka R: Tento 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michaela L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Krémový desert vanilkový, 52g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt