10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 486 Kč
Naše cena: 324 Kč

Jedinečný veganský pudink mandlový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu s vysokým obsahem mletých pražených mandlí nejvyšší kvality doplněné mletými meruňkovými jádry s jemný vanilkovým Bourbon aroma představuje jedinečné potěšení lahodné oříškové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, mandle* (20,4%), hořká meruňková jádra*, kokosová mouka*, Bourbon vanilka*, himálajská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1835 kJ (435 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 15 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.52 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Karolína Abíková, Tršice:
Už delší dobu jsme doma s partnerem řešili určité potíže. 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g vychvalovala známá z práce, kterou shodou okolností před nějakou dobou potkalo něco podobného. Moc jsem zázraku nedávala šanci, ale s mužem jsme se shodli, že za zkoušku to stojí. Tudíž jsme si 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g pořídili. Neříkám, že to byl klíč na celý problém, ale spoustu potíží nám usnadnil. V současnosti bych si nedovedla vůbec představit bez něj být.

Kryštof Kruba, Rohovládova Bělá:
Já si zpravidla takové věci neobjednávám, tohle dělá to má žena. Ale 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g byl o něčem jiném, výrobek jsem spatřil v tisku a ihned jsem měl jistotu, že ho chci. Tak jsem si udělal trošku radost, pořídil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho nervovat, je to úplně boží věc a netuším, kde bych bez ní byl. Bez 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g bych si už nechtěl svůj život představit.

Jiří Pesch, Mohelnice:
Asi před půl rokem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Dokonce jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale milenka mi k svátku koupila 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Prý si ho chválí řada jejích přátel. Přemlouvala mě, ať ho taky otestuji. Po pravdě jsem se po nějakých recenzích a zkušenostech jiných uživatelů vůbec nedíval. Pomyslel jsem si, že dám 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g šanci a usoudím sám. Byl jsem celkem nadšený. A když čtu recenze dalších zákazníků, vidím jasně, že je nás víc.

Anna Jadamusová, Libníč:
Tento 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g u této společnosti bych se stoprocentně nebála znovu objednat. Jsem vděčná za navržení individuálních poznatků a taktéž objednání jiných variant. Materiál, cena, plánek stoprocentně bez chyby, jen mě mírně mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít do týdne, nedošel. A e-shop se vymlouval na dopravce s tvrzením, že oni ho zaslali v pořádku, ihned. Trochu škoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Karel T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Veronika M: Tento 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alena C: Je to dostatečné?

Nikol P: já jsem to prostě chtěla

Filip E: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt