10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 443 Kč
Naše cena: 295 Kč

Jedinečný veganský pudink mandlový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu s vysokým obsahem mletých pražených mandlí nejvyšší kvality doplněné mletými meruňkovými jádry s jemný vanilkovým Bourbon aroma představuje jedinečné potěšení lahodné oříškové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, mandle* (20,4%), hořká meruňková jádra*, kokosová mouka*, Bourbon vanilka*, himálajská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1835 kJ (435 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 15 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.52 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Jana Henteková, Horní Olešnice:
Tento 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem si pořídila kvůli nízké ceně a zejména proto, že byl dostupný. Byla jsem nervózní, protože zkušenosti zákazníků nebyly příliš skvělé. Největším negativem byl datum doručení. Bohužel měli pravdu. Tento 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem musela mít velmi brzy, a ve finále ho dopravce přivezl s několikadenním zpožděním, než u konkurence.

Radim Nůsek, Nimpšov:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Barbora Vaštová, Rabakov:
10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od objednání, se mi velmi líbí a chci o něm psát jen v superlativech. Užívám jej už více než měsíc a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepodařilo najít jedinou chybičku. Už na první pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní výrobek. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej zcela všem {rodině s čistým svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Tereza L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alena : děda je z dárku je nadšený

Julie S: Tento 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Rozálie K: nemá chybu

Tereza P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Mandlový pudink, 49g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt