10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 672 Kč
Naše cena: 448 Kč

Jedinečný barevný posyp Nonpareilles, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičné a celozrnné rýžové mouky, obarvené řasou, světlicí, jablkem, mrkví a černým rybízem, jemně nasládlé chuti, představuje klasický barevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Řepný cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, přírodní barevné pigmenty (řasa, světlice, jablko*, mrkev*, černý rybíz*), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1549 kJ (365 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 63.6 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Pavel Pastorek, Hvězdonice:
Šušká se, že výborné zboží se chválí samo. A to jasně platí i pro 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Viděl jsem, koupil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu pověstnou větu. Pohodlí za normální cenu, milá komunikace s prodejcem, rychlé dodání do kanceláře, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Jiří Hadvičák, Vratěnín:
10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g mě zlákal již v momentě, kdy jsem ho poprvé otestoval. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejdříve trochu obavy, ale ty byly opravdu neopodstatněné, jak jsem se přesvědčil. Především se totiž 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g chlubí opravdu pohodlným ovládáním. Okamžitě si ho zažijí i ti, kteří s tímto 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g dosud žádnou zkušenost neměli. Po prvním seznámení si na sto procent získá i vás.

Jáchym Volša, Stavenice:
Po objednání prvního výrobku této značky, jsem byl docela překvapen. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce vytratil, ale díky tady toho 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g jsem se k ní vrátil a chci říct, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, posunuli se hodně dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle dokonalého výrobku mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád připlatím.

Jakub Sirko, Újezd u Brna:
Několikrát jsem se musel vracet k objednávce, až jsem zahlédl slovo ”NELZE PROVÉST“. Nakonec jsem zavolal na linku, což se ukázalo jako dobrý tah. Technik oznámil, že má závažnou chybu v systému, ale že se na tom pracuje. Vzal si na mě e-mail, a okamžitě poté, co dal do pořádku nákupní košík, kontaktoval mě a objednávku jsem měl s bonusem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Barbora T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominik P: Jsem ráda, že to mám

Radim H: tak jsem to dostala aje to super

Zdeněk C: funkční výrobek

Aleš J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt