10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 740 Kč
Naše cena: 493 Kč

Jedinečný barevný posyp Nonpareilles, prvotřídní kvality a čistě přírodního původu, z kukuřičné a celozrnné rýžové mouky, obarvené řasou, světlicí, jablkem, mrkví a černým rybízem, jemně nasládlé chuti, představuje klasický barevný posyp, nepostradatelný na přípravu lahodných barevných dobrot nejen pro Vaše nejmenší v každé zdravé kuchyni.Složení: Řepný cukr*, celozrnná rýžová mouka*, kukuřičná mouka*, třtinový cukr*, přírodní barevné pigmenty (řasa, světlice, jablko*, mrkev*, černý rybíz*), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1549 kJ (365 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.9 g, (z toho cukr: 63.6 g), Tuky: 0.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Viktor Vohradník, Luboměř:
10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g dorazil nepoškozený a včas. Bohužel podle popisu, měl 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g přijít ve speciální krabici, což se tak nestalo. Kdyby se nejednalo o prezent, asi bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ale i přesto komunikace byla příjemná. Prodejce to mrzelo a obratem mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je nabídka dopravců. Internetový obchod nabízí jednu společnost, která vyžaduje balné. Další korunky k ceně zboží.

Klára Hubálovská, Jeřišno:
Já jsem na eshopy příliš stará, není to věc, ve které bych byla jako ryba ve vodě. Vlastně umím na webu pouze psát e-maily a hltat zprávy. Ale vnučka mi před měsícem ukázala, jak je možné na internetu objednávat a zakoupila mi tenhle 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Jasně, nebyla jsem si úplně jistá, jestli ho využiji, jenomže když ho přivezl kurýr a velmi dobře fungoval, musela mi demonstrovat jakým způsobem si výrobek pořídím bez pomoci. Od toho dne si výrobek pořizuji s železnou pravidelností, protože je to opravdu šikovná věcička a opravdu velmi mi pomáhá.

Barbora Tobrmanová, Roudno:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou obavu, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať koupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím přátelům. Jen tak dál!

Jana Halagačková, Žáravice:
Normálně objednávám přes Internet a nutně jsem potřebovala ke svému používání 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a tak jsem 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g okamžitě objednala. Doba @dodání|doručení} byla normální a rovněž druh platby mi vyhovoval. Splnil mé potřeby a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Kristýna M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zuzana W: já jsem to prostě chtěla

Kamila P: Je to dostatečné?

Simona H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jonáš K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Posyp Nonpareilles barevný, 35g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt