10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1508 Kč
Naše cena: 1005 Kč

Klasický vanilkový cukr, s vysokým obsahem mleté Bourbon vanilky s Madagaskaru, připravený z jemně mletého třtinového cukru, prvotřídní kvality, představuje klasického cukrového pomocníka do každé zdravé kuchyně, bez něhož se neobejde spousta sladkých receptů našich babiček.Složení: Třtinový cukr*, bourbon vanilka* (6,3%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1693 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 95 g, (z toho cukr: 91.3 g), Tuky: 1.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.5 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0.01 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Barbora Pohludková, Nový Knín:
Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g u této společnosti bych se zaručeně nebála znovu zakoupit. Oceňuji možnost definování vlastních poznatků a kromě toho pořízení dalších typů. Materiál, cenové rozpětí, návod naprosto bez chyby, jen mě mírně nevyhovovala domluva s prodejem. Produkt, který měl přijít do týdne, nedorazil. A prodejce mě odkázal na kurýra s tím, že oni ho odeslali dle domluvy, ihned. Je to škoda.

Johana Čmolíková, Hořešovičky:
Jako starší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je nejlevnější. Většinou dám na rady někoho zkušenějšího a na testy, které si model získal u jiných kupujících. V tomto případě jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g užívám už dva týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnu od nákupu odradilo. Musím také zmínit velmi seriózní jednání ze strany prodejce.

Tadeáš Bezděčík, Radkova Lhota:
Stále BOMBA product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejhezčí, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g, ale vše zatím stále denně funguje.

Tereza Šeráková, Kunvald:
Přála jsem si dát radost a koupila si u vás 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Potkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým dodáním zboží. Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g mne přesvědčil hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás opět koupím jiný. Moc děkuji.

Martin Komrs, Vejprty:
Nejdřív než jsem 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem příjemně překvapen, protože taková ochota není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

hodnocení 5/5 od 28 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Jáchym H: Celkem jsem spokojený.

Amálie J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vojtěch T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tomáš P: 110 % spokojenost

Anežka V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový cukr třtinový, 5x8g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt