10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 309 Kč
Naše cena: 206 Kč

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Dominik Adamov, Ráby:
Že krásný vzhled nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? I já jsem si to myslel. Tedy do momentu, než jsem narazil na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Konkurenty nechává daleko za sebou nejen tím, co zvládne, ale současně tím, jaký má vzhled. Může se tak stát ideálním fashion doplňkem každého moderního chlapíka. Nikdo vás s ním v žádném případě nepřehlédne. Já osobně už 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g používám každý den, je mou jedinečnou pomůckou.

Matěj Rautenkranc, Vyžice:
Obdržel jsem ho od manželky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe celkem strádal. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na borce. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g otestoval a poznal, že funguje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, která se mi svěřil se podobným problémem.

Linda Ďurčíková, Okřešice:
Pokud by mi kdysi kdokoliv tvrdil, že si zboží objednám, asi bych byla proti. Avšak v období, kdy se nám s manželem narodilo miminko a já zůstala v domácnosti, fakt jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A oči mi padly zrovna na 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. V současnosti bych tvrdila, že jsem měla štěstí. Jelikož to je věcička, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a moc se mi líbí.

Eliška Habrovcová, Nová Buková:
Dobře skladný. Jednoduše použivatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Zakoupila jsem si tento výrobek k představení na rodinných akcích a oslavách. Jsem zatím hodně spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi povídají a chybí jim doprovod,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si své sny....

Karolína Řehulová, Kryry:
Nejprv jsem chtěl najít 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g na webu, kde by byl levnější a zajistili mi okamžité dodání, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jednoduchost a přehlednost a s zasláním produktu v bleskové rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým přátelům a rodině, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 69 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Michael S: je to fajné

Amálie K: Ideální k osmnáctinám :)

Kryštof K: Jsem ráda, že to mám

Johana L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Roman M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt