10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč Ověřit dostupnost

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Sára Večeřílková, Dobelice:
Jsem spokojená. 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g byl velmi bleskově dodán k mé plné štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o suprový obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte nějaký dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité doručení nákupu a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

Viktor Herinek, Beroun:
Patřím k chlapům, kteří neumí vybírat dárky. Nikdy mě nenapadne nic skvělého, čím bych potěšil. A občas mě to hodně mrzí. Teď, co znám 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, je to ale úplně jiné. Už jsem to jako dárek koupil celkem šesti lidem a všichni byli hodně rádi jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Zdeněk Kotol, Ropice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Manuál je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné pomůcky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Adéla L: děda je z dárku je nadšený

Jonáš Z: Jsem ráda, že to mám

Emma P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anna S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Denis L: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt