10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 339 Kč
Naše cena: 226 Kč

Klasický veganský pudink vanilkový bezlepkový v prášku z kukuřičného škrobu a kvalitní přírodní Bourbon vanilky jemně dokořeněný kurkumou představuje klasické potěšení lahodné vanilkové pudinkové chuti prvotřídní kvality pro malé i velké. Stačí klasicky rozmíchat a vlít do teplého (rostlinného) mléka, povařit a nechat zatuhnout a můžete servírovat či dále doplnit dle Vaší fantazie. Složení: Kukuřičný škrob*, Bourbon vanilka* (1,6%), kurkuma*, himalájská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1526 kJ (359 kcal) na 100 g. Sacharidy: 86.8 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.9 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0.43 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Marie Krystýnková, Sedlečko u Soběslavě:
Běžně objednávám přes net a nutně jsem chtěla ke svému používání 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž druh platby mi vyhovoval. Splnil moje potřeby a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

Dominik Hejdrych, Radhostice:
Není nic lehčího než zakoupení tohoto 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g stačí několik kliknutí a do druhého dne máte doma balík z tady tou spokojeností. Je to úžasná věc, kterou jsem si chtěl pořídit už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho týden a dosud všechno v pohodě a moje nadšení nemění se. Bleskové dodání, lehké pořízení, hodně šikovná věcička.

Marek Sedlo, Zádub-Závišín:
Kvalitní a cenově dostupný 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dar, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o objednání dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Dominik Hošák, Branka u Opavy:
Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako perfektní výrobek.

Daniel Ulrich, Nupaky:
Dělali jsme si s kolegama srandu, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou sílu. Klasicky jsme se špičkovali, až nějakej kolega trochu zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, takže jsem mu ho přece mohl schválit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g má v koupelně také a pochválila ho i tchýně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Petra C: já jsem to prostě chtěla

Nikola K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Julie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikola P: Tento 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alžběta K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Vanilkový pudink, 31g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt