10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 720 Kč
Naše cena: 480 Kč Ověřit dostupnost

Rostlinný veganský želírovací prostředek z mořské řasy agar a jedinečné amarantové mouky, s přídavkem unikátního vinného kamene, představuje jedinečného zdravého pomocníka na přípravu originálního želé v každé zdravé kuchyni či na zavařování domácích ovocných specialit dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Želírovací prostředek: agar-agar*, amarantová mouka*, regulátor kyselosti: čistý vinný kámen. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1116 kJ (267 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny:

3 důvody proč prodáváme 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

Marie Činková, Orlické Podhůří:
Koupila jsem pro syna 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také objednat

František Hytych, Okrouhlá Radouň:
S přítelkyní jsme poptávali kvalitní 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g do naší domácnosti. Hledali jsme funkční 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Hodně jste nám pomohli při výběru, oceňujeme rychlé a příjemné jednání.

Hana Tököliová, Řenče:
Někdy jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Kámošky chodily skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí pověděla, že 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g užívá a je s ním opravdu šťastná. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě prvotní impuls. Téměř okamžitě jsem si ho zakoupila a stále ho používám. Víkendy už teda doma netrávím, chodím se ráda bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

Gabriela C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Miroslav N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Dominika Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tobiáš V: Jsem ráda, že to mám

Markéta B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x BioVegan Bio Želírovací prostředek Agaranta, 3x6g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt