10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Matouš Petlička, ZLÍN:
Nejlepší 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

Jan Kožoušek, Rájec-Jestřebí:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí perfektně. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jinde neobjednáte.

Sabina Dongresová, Boňkov:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem dostala k vánocům od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože manželova matka dříve občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým prodejcům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila velmi obratem. Nyní jsem za to překvapení moc ráda. A navíc to zlepšilo i komunikace s tchýní.

Šimon Dolní, Nové Dvory:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je jednoduše jedinečný! Po saměťáku jsem se pár roků pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost porovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné najít hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je asi dostupnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Magdaléna R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Zdeněk P: 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jonáš S: Přišlo to celkem rychle

Sára S: Je to dostatečné?

Denisa Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt