10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 761 Kč
Naše cena: 507 Kč

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s citrónovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou citrónovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, citrón*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Rozálie Hromadová, Drahoňův Újezd:
Nejprve jsem s 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g neměla moc dobrou zkušenost, zakoupila jsem špatný druh a nefungoval mi. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem tak asi po víkendu vrátila a během čtyř dnů mi přišly peníze zpět. A tak jsem si nechala poradit od odborníků a udělala jsem skvěle. Užíváme ho skoro celá kancelář, nejspíš zakoupíme ještě jeden. Jsem ráda, že to celkem pěkně dopadlo a moje nedobrá zkušenost se změnila v skvělou. Pozitivně taky hodnotím obsluhu e-shopu.

Petra Keroušová, Vlkoš:
10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem obdržela k narozeninám od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova maminka v minulosti občas naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to doma. A názor jsem změnila velmi obratem. Dneska jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

Samuel Hurban, Kamenice:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g chci konstatovat, že splňuje mé očekávání. Je užitečný, praktický a velice silný. Již při objednávání jsme s ženou ocenili skvělé jednání i postavení. Takové jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

Petra Tréglová, Bohuslávky:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jsem si vybrala za účelem lenošení a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Petr Koblovský, Černuc:
Hodně mě oslovil tento nejnovější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g, který byl dodán na trh. Hledal jsem záplavu drobností. Hezky mě zaskočil svou nenáročností na úklid, silnou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho chválí, jelikož jí práce výrazně zjednodušila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Adéla S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tadeáš N: Celkem jsem spokojený.

Sofie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sebastian G: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky citrónové, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt