10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s mátovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou mátovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Vít Paloch, Mahouš:
Když jsem vybíral 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, zprvu jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme zvolili se ženou tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g a rozhodně jsme udělali výborně. Je dobrý, pevný a maximálně vyhovuje našim požadavkům. Jsme vážně spokojení a jistě si jej zase zakoupíme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od zkušených prodejců. Dlouho jsme se nesetkali s takovým skvělým prodejem.

Miroslav Knejzlík, Chotovice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost obdržení. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Nedávno jsem kupoval 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Alžběta Surynková, Medlov:
Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem hledala dětem a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za nejlevnější cenu. Prohlédla jsem několik eshopů a teprve u vás jsem našla přesně to, co jsem poptávala. Po měsíci užívání jsme natolik rádi, že jsme u vás zakoupily ještě jednu 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Synovi se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Adam Španiel, Staré Buky:
Stále super product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejhezčí, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče kvality..velikosti 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Alena Koňárková, Nížkov:
Otec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, barevnost který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Jonáš R: 110 % spokojenost

Johana P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Andrea S: Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lucie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alena F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky mátové, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt