10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s peprmintovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou peprmintovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Petra Míznerová, Zdislava:
Stejně jako většina žen, které jsou zároveň partnerkou i matkou, také pro mě je klíčové zdravotní stav partnera a dětí. Jakým způsobem zajistit, aby rodině nic nescházelo a současně vyhovět rozmanitým chutím partnera i dětí? Je to těžký a důležitý úkol. Jeho splnění je ovšem triviálnější, než se vám jeví. A pomohl mi k tomu 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. S ním mám garantováno, že o mé blízké je dokonale postaráno.

Patrik Filippi, Řevničov:
Objednal jsme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g pro přítele jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo teda z recese. Když jsme se pak po několika týdnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k internetu a už ho mám také.

Jáchym Zrník, Příštpo:
Od začátku jsem byl hodně ironický. Ovšem okamžitě po objednání si mě 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g obratem získal, je skutečně úžasný. Nemám co negativního bych dopsal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych malinko zapracoval na vzhledu, ale jak se píše, tisíc lidí, tisíc chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač čekat.

Dominika Knytlová, Dolní Bečva:
Lehce skladný. Jednoduše ovladatelný a snadno lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento produkt k vystoupení na oslavných akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a tuším,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi povídají a nemají doprovod,protože díky mluveného podkladu je možné plnit si své přání....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nikol H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michaela Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Magdaléna K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kateřina H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Josef F: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt