10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky s peprmintovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou peprmintovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, mátové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Petra Míznerová, Zdislava:
Podobně jako každá žena, která je současně partnerkou i matkou, i mě záleží na vitalita rodiny. Jakým způsobem se zařídit, aby jim nechybělo to důležité a zároveň potěšit chuťové pohárky partnera i ratolestí? Jde o náročný a zodpovědný úkol. Jeho splnění je však jednodušší, než si myslíte. A vyřešil to za mě 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. S jeho pomocí mám zajištěno, že o mé blízké je perfektně postaráno.

Patrik Filippi, Řevničov:
Objednal jsme 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo vlastně z srandy. Když jsme se poté po pár dnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si sednul k internetu a už ho mám také.

Jáchym Zrník, Příštpo:
Nejdříve jsem byl dost skeptický. Ovšem ihned po objednání si mě 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g obratem dostal, je opravdu úžasný. Nemám co záporného bych dopsal a to jsem velký reptal. Asi bych trochu zapracoval na designu, ale jak se píše, deset lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, zde není proč čekat.

Dominika Knytlová, Dolní Bečva:
Dobře skladný. Lehce ovladatelný a snadno lze s ním pohybovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou stabilitu. Koupila jsem si tento výrobek k vystoupení na rodinných akcích a oslavách. Jsem doteď hodně spokojená a doufám,že bude vše i nadále v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi mluví a nemají rada,protože díky hudebního základu je možné plnit si moje sny....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Lucie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kryštof F: 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Veronika V: nemá chybu

Viktorie R: Tento 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Denis B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky peprmintové, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt