10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 761 Kč
Naše cena: 507 Kč

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Radek Štalmach, Kostomlaty nad Labem:
Mnohokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a pořídím něco, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

Kryštof Predikant, Smržov:
Nejlepší 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g co jsem kdy měl, perfektní VELKÁ SPOKOJENOST!!

Pavel Záděra, Určice:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, který nabízíte, jsem potřeboval jako náhradu za jiný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl dost skeptický, přece jen, jak se říká internet snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Svůj názor jsem změnil po obdržení zásilky. Soudobý design, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a hlavně model plně odpovídající tomu, k čemu je určen. Efektní, všem doporučuji.

Šárka Kumprechtová, Jesenice:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je opravdu vhodný, a hodně mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik otálela. Tohle prostě musí mít doma každý, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Marie Kulihová, Mostek:
10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere kupodivu - jak malý objevilo - se v některých pripadech daji i s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g kombinovat :)), ditko si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude obdržen s štěstím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Štěpán R: funkční výrobek

Daniela S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jiří G: je to fajné

Alena B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikolas Z: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt