10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč Ověřit dostupnost

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Rozálie Mecerová, Vodochody:
Co dalšího si přát, než právě dokonalý 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, kdyby takových bylo víc, hned by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu ocenit a proto doporučuji ostatním. Každodenní užívání je celkem príma, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým zbožím. Vždy sháním něco víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

Pavel Plevač, Uhlířské Janovice:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, nevím už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to úžasný nápad. Hezky vypadá, dobře se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy přál. Plánuji koupit ještě jeden tátovi k narozeninám, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po zakoupení už přes dlouho nebyl.

Jonáš Hujo, Droužetice:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Dominik Kűhnel, Ralsko:
Hledal jsem obchod, ve kterém mi vyjdou maximálně vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, který jsem hledal. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem skutečně moc spokojený. Tento eshop doporučuji všemi deseti.

Dominik Nikolajev, Mišovice:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem měl strach, jestli tento objednávání neskončí stejně. Raději jsem do firmy několikrát zavolal, všechno sledoval… Přiznávám, říkal jsem si, jestli jsem finanční prostředky nevyhodil zbytečně. Ale nevyhodil. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g mi byl doručen až před práh, pěkně zabalený, bez sebemenší vady na kvalitě a funguje skvěle. Ještě jsem na něm nenašel vadu. Tady budu na sto procent nakupovat často.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Zdeněk Ď: je to fajné

Marie Ž: já jsem to prostě chtěla

Tobiáš M: tak jsem to dostala aje to super

Natálie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Markéta B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt