10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 837 Kč
Naše cena: 558 Kč

Naprosto unikátní mexické žvýkačky se skořicovou příchutí, jediné svého druhu na světě, zcela přírodní, bezlepkové, bez jakýchkoliv konzervantů a aspartamu, a dalších tradičních látek chemického původu, vyrobeny z unikátní Chicle gumy a slazeny pouze nerafinovaným třtinovým cukrem a agávovým sirupem představují jedinečnou alternativu klasickým typům žvýkaček, ideální pro naprosto zdravé a přírodní žvýkaní s jedinečnou skořicovou příchutí. Složení: Třtinový sirup*, chicle guma*, glukóza*, agáve sirup*, skořicové aroma. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Samuel Hédl, Jedlová:
Poptával jsem pro rodinu velmi kvalitní 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g s ohledem na provoz a trvanlivost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento eshop, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem poptával. Mimo kvality a nejlevnějších cen také příjemné a ochotné jednání. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g dorazil poštou brzo a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Denis Parker, Račice-Pístovice:
Na první pohled mě překvapil profi webdesign tohoto eshopu. Špičkově byla vyhotovena nabídka, produktové fota, texty, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý s volbou 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, tak jsem kontaktoval prodejce. Komunikace byla rychlá, pohodová. Výhodou byl poukaz na identický 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g za jinou cenu. Eshop velice doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

Aneta Jiroutková, Kouty:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém bytí realizovat velkou změnu. 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g se k této příležitosti ukázal jako skvělá volba. A opravdu, díky němu je můj život nyní o poznání příjemnější než před nákupem. I vás možná přepadne nutkání, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale nemáte k zásadní volbě většinou dost síly. Pomocí 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g budou takové chmury ihned matnou vzpomínkou. Uvidíte, že na radikální změnu stačí někdy velmi málo.

Tadeáš Žalmánek, Mokrá-Horákov:
Perfektní a cenově levný 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený kvalitou. Byl to dar, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o objednání dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Nikola Silberová, Březina:
Když už tady 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g hodnotíte, já se musím ozvat. Pořídila jsem si ho původně shodou okolností. Chtěla jsem si objednat jiné zboží, ale nebylo to na skladě, tak jsem hledala alternativní výrobek. A poměrně se štěstím jsem našla toto zboží. No a od té chvíle si nekupuji nic jiného. Tohle je jednoduše nejlepší kvalita za dobrou cenu, rychlá doprava a opravdu milý přístup provozovatele eshopu. Co víc si přát?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

hodnocení 5/5 od 39 hodnotících

Diskuze 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Denis : Přišlo to celkem rychle

Tomáš S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Štěpán P: Jsem ráda, že to mám

Andrea D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Linda K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Chicza Bio Žvýkačky skořicové, 30g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt