10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1074 Kč
Naše cena: 716 Kč

Jedinečné italské zeleninou plněné těstoviny z celozrnné krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, zvané Cappelleti nebo plnění šneci představují jedinečný těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné zeleninové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé a zdravé pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: celozrnná krupice z tvrdé pšenice*, voda. Náplň (26%): zelenina* (65%) (v různých poměrech: cibule*, mrkev*, pórek*, špenát*), strouhanka* (pšeničná mouka*, droždí*), bramborové vločky*, palmový olej*, ovesná vláknina*, koření* (v různém poměru: česnek*, pepř*, saturejka*), slunečnicový olej*, mořská sůl, emulgátor: sójový lecitin*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1287 kJ (305 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52.6 g, (z toho cukr: 2.35 g), Tuky: 5.11 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.71 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.69 g, Bílkoviny: 9.32 g, Sůl: 1.08 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Kristýna Chodorová, Šanov:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g pořídit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela opatrná. Když mně zakoupení schválil i otec, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej dodala za dva dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z krabice a otestovala. Prostě to nemá vadu a když mi manžel řekl, že mi jej uhradí a daruje k svátku, měla jsem okamžitě moc krásný den.

Alena Obrovská, Radimovice u Želče:
10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g u nás v dílně jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám sama zážitek. Docela ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g utratila. S pozitivními komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g objednaly další čtyři.

Oliver Čichovský, Zhořec:
Dopředu bych uvedl, že jsem trochu skrblík, podle některých asi až příliš. Tudíž než si něco zakoupím, důkladně si vše prověřím. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g pečlivě prolustroval na webu a porovnal zkušenosti. Nechápal jsem, že byly všechny příznivé. Trochu mě to znejistilo, ale nakonec jsem si 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g přesto objednal. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním hodnocením přidat ještě jednu svou zkušenost. Byla to jistě velice dobrá koupě.

Eva Salavová, Hodonice:
10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g jsem si koupila hlavně kvůli manželovi. Přestože jsem si ho pořídila pro sebe, tušila jsem, že chlapovi se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Partner mě velmi chválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje fakt dobře a můj muž už ví, co mi má objednávat, abych byla v klidu.

Valerie Kocúrová, Žerotín:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co chcepoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g z části z něčeho co prdělo a mělo tetu a tatínka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

hodnocení 5/5 od 50 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Daniela : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Anežka B: dobré

Richard P: Celkem jsem spokojený.

Jiří : 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Pavel D: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Cappelletti se zeleninou, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt