10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Matyáš Kriška, Hluboká nad Vltavou:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem pořizova 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Tereza Kamešová, Lično:
Nakupovala jsem tento 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g prvně. A i když jsem měla určité chmury, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, příjemná komunikace a personální přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Chci jen a všem všem doporučit.

Denisa Čihulková, Nižbor:
Nejprv jsem se snažila najít 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g na stránkách, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové zaslání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jasnost informací a přehlednost a s dodáním kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen svým kamarádkám a rodině, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Kateřina Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šárka : Ideální k osmnáctinám :)

Denis P: 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristián M: je to fajné

Jakub M: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt