10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nikolas Letošník, Radonice:
Povídá se, že výborné perfektní se chválí samo. A to jasně platí i pro 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych malinko změnil Caesarovu pověstnou větu. Pohodlí za normální cenu, příjemná komunikace s eshopem, okamžité dodání do dílny, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

Filip Kojetín, Vílanec:
Než jsem si pořídil 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, tak jsem kontaktoval prodejce zda skutečně mají 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g k dispozici. Byl jsem nervózní, ale bylo to zbytečné, dva dny poté mi doma zvonil doručovatel. Blesková rychlost doručení a bezkonkurenční cena.

Petra Maczková, Orlová:
Stejně jako většina dam, které jsou zároveň partnerkou i matkou, i pro mě je klíčové vitalita nejbližších. Jak se postarat o to, aby mým nejbližším nescházelo to podstatné a současně se trefit do rozmanitých chutí muže i dětiček? Jedná se o nelehký a důležitý úkol. Jeho splnění je ale snazší, než si myslíte. A vyřešil to za mě 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Díky němu mám zajištěno, že o mé blízké je skvěle postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2017.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Amálie : Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Petr K: je to fajné

Michael K: 110 % spokojenost

Dominika K: Tento 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Andrea J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt