10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1074 Kč
Naše cena: 716 Kč

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Kryštof Branna, Horní Štěpánov:
Od začátku jsem byl dost skeptický. Ovšem okamžitě po doručení si mě 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g rychle získal, je skutečně perfektní. Nemám co záporného bych dopsal a to jsem vytrvalý kritik. Asi bych trochu zapracoval na designu, ale jak se říká, tisíc lidí, sto chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není nač čekat.

Jaroslav Štíbr, Níhov:
Když jsem vybíral 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, zprvu jsem si nebyl jistý provedením. Nakonec jsme vybrali se ženou tento 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g a rozhodně jsme zvolili dobře. Je kvalitní, pevný a úplně vyhovuje našim požadavkům. Jsme vážně spokojení a určitě si jej zase zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od zkušených prodavaček. Dlouho jsme se nesetkali s takovým dobrým přístupem.

Karolína Gargelová, Prakšice:
Stále jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to tak sluší. Ze začátku jsem si myslela, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se smíchem mi o 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g pověděla. Aplikuje ho už pár roků a je naprosto uspokojená. Tedy já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají skvělý obchod, na kterém si ho pohodlně objednám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Alžběta S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anna : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Štěpán E: 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denisa S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Denisa M: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt