10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské Strozzapreti neboli šulánky z nejkvalitnější italské špaldové krupice a svěží pramenité vody představují zdravější alternativu originálního tvaru klasickým pšeničným těstovinám díky svému špaldovému původu, což je původní nešlechtěná odrůda pšenice s jemně oříškovým aromatem a vysokým obsahem zdraví prospěšných látek. Ideální těstovinová pochoutka unikátního tvaru do každé zdravé kuchyně.Složení: Špaldová krupice*, voda. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1444 kJ (340 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.5 g, (z toho cukr: 1.26 g), Tuky: 1.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0.8 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.13 g

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nikolas Letošník, Radonice:
Povídá se, že dobré perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Viděl jsem, pořídil jsem a zvítězil jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu pověstnou větu. Luxus za levnou cenu, milá komunikace s prodavačem, rychlé doručení do kanceláře, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Lze jen doporučit.

Filip Kojetín, Vílanec:
Než jsem si objednal 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g, tak jsem si zavolal do eshopu jestli skutečně mají 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g k odeslání. Byl jsem nedůvěřivý, ale zbytečně, brzy na to mi doma zvonil kurýr. Vysoká rychlost přepravy a dobrá cena.

Petra Maczková, Orlová:
Tak jako většina dam, které jsou zároveň manželkou i matkou, také já řeším zdravotní stav rodiny. Jakým způsobem se postarat o to, aby rodině nescházelo to podstatné a současně se trefit do rozmanitých chutí manžela i dětí? Je to náročný a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ale triviálnější, než se na první pohled zdá. A vyřešil to za mě 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Díky němu mám garantováno, že o mou rodinu je náležitě postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 02. 2018.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Julie F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Veronika T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominik Š: tak jsem to dostala aje to super

Barbora B: Je to dostatečné?

Miroslav K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Strozzapreti špaldové, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt