10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1182 Kč
Naše cena: 788 Kč

Jedinečné italské zeleninou plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné zeleninové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): zelenina* (65% - v různém poměru: cibule*, mrkev*, pórek*, celer*, špenát*), strouhanku* (pšeničná mouka*, droždí*), bramborové vločky*, palmový olej*, ovesná vláknina*, koření* (v různém poměru: česnek*, paprika*, saturejka*), slunečnicový olej*, emulgátor: sójový lecitin*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Sója, CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1220 kJ (289 kcal) na 100 g. Sacharidy: 50.9 g, (z toho cukr: 2.07 g), Tuky: 4.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.38 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.96 g, Bílkoviny: 7.78 g, Sůl: 1.15 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Jan Wencel, Lašovice:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlépe. Dlouho jsem proto nečekal a objednal. Zabalení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop proto doporučuji všem.

Marek Frčka, Stará Lysá:
Chtěl jsem potěšit manželku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem očekával. Přítelkyně má velkou radost a já s ní, děkuji.

Jan Hercig, Horní Břečkov:
Okamžitě mě uhodil do očí profi webdesign těchto internetových stránek. Velmi dobře byla zpracována nabídka, fotografie, texty, zkušenosti. Bohužel jsem si nevěděl rady správným výběrem 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g, proto jsem zavolal do společnosti. Instruktáž byla rychlá, pohodová. Velkým lákadlem byla poukázka na stejný 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g za jinou cenu. Obchod velmi doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

Ondřej Elicer, Říčany:
Tento 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g jsem objevil náhodou na internetu. Recenze na něj byly vesměs vynikající, takže jsem si řekl, že by to nemusel být velký risk. Ovšem, že jsem měl trochu obavy, to je asi při objednávání v e-shopu běžné, ale ve chvíli, kdy mi 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g přivezli do schránky, uznal jsem, že strach byl naprosto neopodstatněné. Vše zvládá bravurně, opravdu mi pomáhá a nyní jsem velice rád, že jsem si ho nechal zaslat. Bomba!

Alžběta Hůdová, Petrovičky:
Jako maminka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné modely jsou cenově vyšší a nezdály se mi tak dobré. A tuším, že jsem vybrala správně. Telefonicky jsem si ověřila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi kvalitní model i za hezké obchodování.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

hodnocení 5/5 od 41 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Jakub P: Celkem jsem spokojený.

Valerie H: já jsem to prostě chtěla

Gabriela P: nemá chybu

Karolína C: děda je z dárku je nadšený

Emma D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt