10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1074 Kč
Naše cena: 716 Kč

Jedinečné italské zeleninou plněné Tortellini z krupice z tvrdé pšenice, vyhlášené pro svůj středomořský nešlechtěný zdraví přínosný původ, představují klasický těstovinový rychle zpracovatelný polotovar plný lahodné zeleninové chuti nejen pro opravdové milovníky italských plněných těstovin, ale každé rychlé, zdravé a plnohodnotné pochutnání. Stačí 10 minut povařit a zalít omáčkou dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Těsto: krupice tvrdé pšenice*, palmový olej*, voda. Náplň (26%): zelenina* (65% - v různém poměru: cibule*, mrkev*, pórek*, celer*, špenát*), strouhanku* (pšeničná mouka*, droždí*), bramborové vločky*, palmový olej*, ovesná vláknina*, koření* (v různém poměru: česnek*, paprika*, saturejka*), slunečnicový olej*, emulgátor: sójový lecitin*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, Sója, CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1220 kJ (289 kcal) na 100 g. Sacharidy: 50.9 g, (z toho cukr: 2.07 g), Tuky: 4.28 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.38 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.96 g, Bílkoviny: 7.78 g, Sůl: 1.15 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Nela Rusnyáková, Malčín:
Nejsem zvyklá kupovat na netu. Jsem holka, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tuto 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g prodávali za výhodnou cenu a slíbili rychlé dodání, tak jsem podlehla. A chci sdělit, že jsem ráda, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde chodit, ale byl mi model doručen dokonce okamžitě, perfektně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a intuitivní eshop je největší plus. Doporučuji.

Zuzana Paluková, Hatín:
Potřebovala jsem rychle a levně pořídit 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Dobré a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem chtěla. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

Zuzana Kimová, Vidlatá Seč:
Chci se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Nabídka ostatních prodejců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nemohou splnit. S nákupem jsem teda moc spokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý dodavatel by docela problémový (ošklivá komunikace, složitá reklamace výrobku). V případě 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g mě ale zaujala už jeho předvedení a vstřícnost prodejce. Nejprve jsem se na 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g dotazovala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k objednávce motivoval a chci říct, že jsem nakonec našla spolehlivého dodavatele a také výborný výrobek, který chci všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Michael H: Celkem jsem spokojený.

Barbora : Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Markéta K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sabina B: nemá chybu

Emma M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x D'Angelo Bio Tortellini se zeleninou, 250g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt