10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1181 Kč
Naše cena: 787 Kč

Jedinečný 100% džus ze směsi čisté kokosové, koncentrované ananasové a zdraví velice prospěšné acerolové šťávy, původem ze Srí Lanky, představuje jedinečně zdravý nápoj bohatý na vitamíny, vlákninu a důležité minerály, plný osvěžující chuti tropického ovoce. Unikátní, zdraví prospěšný zdroj tekutin kdykoliv během dne. Složení: Kokosová šťáva (70%)*, ananasová šťáva z koncentrátu (28%)*, acerolová šťáva (2%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 130 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.6 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Karolína Martišková, Stachy:
Opravdu krásná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak výhodný nákup. Za minimální cenu si koupit 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l, který je již na letmý dotek spolehlivý, dobře fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo pořídit za tak výhodnou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu pozítří něco hledat, budu objednávat zase u vás.

Lukáš Paterna, Kaplice:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl nápis „ERROR“. Poté jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako dobrý krok. Provozovatel sdělil, že má menší systémovou chybu, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě telefonní číslo, a jakmile opravil nákupní košík, zavolal mi a nákup jsem získal s bonusem.

Markéta Raslová, Dlouhé:
Tento 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l jsem hledala dětem a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za nejlevnější cenu. Oslovila jsem pár eshopů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po měsíci testování jsme dostatečně rádi, že jsme u vás objednali další 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Dětem se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Josef Waclawek, Libřice:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý eshop a vyplatilo se. Požadovaná zpracování produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty zboží, tak i s jednoduchým ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě plný počet bodů.

Sebastian Kolajta, Dyjákovice:
Byla to levná nabídka. Podobné věci sleduji na internetu a v reklamách už předlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l fakt nikde nezahlédl. Věděl jsem, že je produkt hodně dobrý, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchle príma podmínek ztratit. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo takovou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Anežka M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Natálie B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Richard T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Ananas, 0,5l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt