10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1299 Kč
Naše cena: 866 Kč

Jedinečný 100% džus ze směsi čisté kokosové šťávy a banánů a citrónové šťávy představuje jedinečně zdravý nápoj bohatý na vitamíny, vlákninu a důležité minerály, plný osvěžující chuti kokosovo-banánové chuti s jemným citrónovým nádechem. Unikátní, zdravý zdroj tekutin kdykoliv během dne. Složení: Kokosová šťáva* (80%), banán-buničina* (18%), citronová šťáva-koncentrát* (2%), antioxidant: kyselina askorbová*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 150 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.8 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.8 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

Karel Hofschneider, Mysločovice:
Pokud toužíte po barevných 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis krámu!

Kamila Křtěnová, Ráby:
Nestává se mi občas, že bych jakýkoliv 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l na okamžitě pochválila. Nejsem ochranitelka nabídek za levnou cenu. Ale když jsem s ním opravdu spokojená, proč se o tom nerozepsat. Třeba pomůže i někomu dalšímu. Co já se něčeho takového nahledala, takže holky nebojte se a jistě vyzkoušejte. Navíc, doručení je zdarma.

Dominika Rajdová, Polní Chrčice:
V obchodě jsem potkala 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l, kterou jsem delší dobu sháněla. Výběr výrobků a dodací podmínky byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem mile překvapena. Obden mi přišla smska, že během dne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hoďky stalo. Kurýr zastavil pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen pochválit.

Natálie Bíliková, Kanina:
Dlouho jsem váhala mezi touto 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží dorazilo opravdu brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Richard Opiol, Písek:
Obdržel jsem 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l jako dárek, ale přesto jsem nadšený. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale tady ani na nic čumět nejde. Lehký jednoduchý vzhled, žádná chybovost. Zkrátka dokonalý výrobek, který mi udělal opravdu radost a doporučuji všem, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více produkty. vyberte určitě tento.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

Matěj B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alžběta R: nemá chybu

Eva G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jana : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Antonín K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x DrMartins Bio 100% Džus Kokos-Banán, 0,5l

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt