10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2142 Kč
Naše cena: 1428 Kč

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Andrea Zerzáňová, Černé Voděrady:
Prostřednictvím eshopu jsem si pořídila 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, který v kamenném obchodě nestojí méně než pár korun. Přestože jsem byla varována mým přítelem, že drahé položky není příliš bezpečné objednávat v e-shopu, chtěla jsem učinit příteli radost (sobě taky), a tak jsem si jej objednala. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Určitě doporučuji tento e-shop.

Magdaléna Vyšínová, Kunvald:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání skvělé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Kamila Faturová, Častolovice:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g zakoupit. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem celkem opatrná. Když mně zakoupení doporučil i přítel, tak jsem si tedy objednala. Zásilková služba jej dodala za čtyři dny a mé první překvapení bylo, jak dokonale byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z krabice a vyzkoušela. Prostě to nemá vadu a když mi šéf řekl, že mi jej proplatí a daruje k svátku, měla jsem hned moc hezký den.

Samuel Dryják, Oseček:
Všem bych radil, aby se drželi údajů v popisu 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v mnoha případech pocházet z špatného používání. Tuto zkušenost měl náš soused, který nás od objednávky odrazoval. Jsem hodně rád, že jsem na jeho rady nedal a  10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g objednal. Mám ho už devátý měsíc a celkem mu nemohu cokoliv vytknout.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Andrea G: já jsem to prostě chtěla

Alžběta H: nemá chybu

Tomáš V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sára F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aneta S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt