10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Josef Křehnáč, Meclov:
Mnohokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám přemluvit a koupím něco, co ani trochu nesplňuje má přání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co dělá vše, co dělat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tak překvapen.

Jáchym Petrucha, Rynoltice:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem si zakoupil především z důvodu, že nebyl drahý. Nemám teď moc peněz, naopak se musím vždy ubezpečit, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě klíčová. Neočekával jsem moc velkou kvalitu, ale výrobce mě skutečně překvapil. Prvotřídní, šikovná věcička. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Známému, který mě k nákupu přiměl, jsem poté jako revanš koupil láhev dobrého vína, protože mi tím udělal skutečně velkou radost.

Klára Molhancová, Ostrovec-Lhotka:
Jako každá dívka miluji pěkné věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem hodně spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým kamarádkám.

Radek Buřval, Strachoňovice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost zaslání. Toho se ovšem jenom někdy dočkám. Nedávno jsem pořizova 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Matěj Okál, Horní Životice:
Byla to výhodná nabídka. Podobné věci prozkoumávám na netu a v reklamách už předlouho, ale takhle levnou cenu jsem u 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g opravdu ještě neviděl. Vím, že je model opravdu kvalitní, takže by byl určitě hřích nechat si ho za těchto príma podmínek utéct. nemeškal jsem ani sekundu a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo takovou spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 5/5 od 49 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Michaela Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Klára S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sabina V: děda je z dárku je nadšený

Oliver T: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt