10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2357 Kč
Naše cena: 1571 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených lískových oříšků představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či jako pomazánka na chléb a pečivo.Složení: Lískové ořechy pražené* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2698 kJ (653 kcal) na 100 g. Sacharidy: 22 g, (z toho cukr: 16 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 17 g, Bílkoviny: 9 g, Sůl: 0.004 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Josef Křehnáč, Meclov:
Mnohokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám ukecat a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g, nenapadlo by mě, jak moc jsem se mýlil. Nejprve jsem příliš ohromen nebyl, ale postupem času přicházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tak kvalitního, co splňuje vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tolik ohromen.

Jáchym Petrucha, Rynoltice:
10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem si koupil především proto, že byl levný. Nejsem zrovna při penězích, naopak se musím pečlivě dívat, jaká je cena, tudíž cenovka byla pro mě rozhodující. Neočekával jsem příliš velkou kvalitu, ale výrobce mě příjemně překvapil. Kvalitní, šikovná věcička. Za málo peněz super užitek, jak se říká. Příteli, který mě o něm informoval, jsem pak jako revanš věnoval láhev dobrého vína, protože mi doporučením udělal vskutku velkou radost.

Klára Molhancová, Ostrovec-Lhotka:
Jako každá holka miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g jsem velmi spokojená, oceňuji bezchybnou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

Radek Buřval, Strachoňovice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost doručení. Toho se ovšem náhodně dočkám. Nedávno jsem kupoval 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Matěj Okál, Horní Životice:
Byla to super nabídka. Stejné věci prozkoumávám na webu a v reklamách už dlouho, ale takhle skvělou cenu jsem u 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g opravdu nikde neviděl. Vím, že je kus opravdu kvalitní, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchle super podmínek ztratit. Neváhal jsem ani hodinu a udělal jsem vhodně. Už dávno mi nic neudělalo velkou spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Pavel P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Eva W: Ideální k osmnáctinám :)

Laura C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Alžběta S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jan P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda lískooříšková, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt