10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2202 Kč
Naše cena: 1468 Kč Ověřit dostupnost

Pruty nugátové hořké veganské bezlepkové čokolády s 50% podílem pražených mandlí, představují lahodný pamlsek pro všechny milovníky kvalitních čokolád. Její podmanivá chuť vybízí k běžnému mlsání, ale dá se použít i na plnění sladkých dobrot či na přípravu lahodných mandlovo-čokoládových dobrot dle Vaší fantazie a chuti.Složení: Pražené mandle* (50%), kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo*, kakaový prášek*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2570 kJ (622 kcal) na 100 g. Sacharidy: 19 g, (z toho cukr: 15 g), Tuky: 50 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 16 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 22 g, Bílkoviny: 13 g, Sůl: 0.16 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Magdaléna Zedníková, Prodašice:
Jako postarší žena se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Často dám na zkušenosti někoho zkušenějšího a na testy, které si výrobek získal u jiných uživatelů. V tomto stylu jsem také dala na doporučení ostatních a vyplatilo se. 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g používám už pár týdnů a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od nákupu odradilo. Chci také zmínit hodně příjemné jednání ze strany eshopu.

Roman Moulík, Morkovice-Slížany:
Hledal jsem určité doplňující informace k 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g a vše mi bylo mile a příjemně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl příjemný bonus a navíc model byl za velmi nízkou cenu. Všechno probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto pozitivním faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Totálně nejlepší.

Ondřej Šafrán, Rynárec:
V případě, že hledáte nejlepší poměr ceny a výkonu, bude pro vás 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jasnou volbou. Ostudu si mimo to neutrhne dokonce ani před náročnými spotřebiteli. Pro všechny, kteří dosud váhají s objednávkou, je 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g na první kontakt se s těmito produkty naprosto senzační. Jednoduše se s ním pracuje, současně ale bez výtky plní svou funkci a lze srovnat i s výrazně dražšími typy.

Patrik Kerl, Lubník:
Doporučil mi ho otec. Prý 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Nějaký čas jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi někde stát frontu, proto jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho pohodlně doručit až do kanceláře. A musím říci, že tedy udělal jsem dobře.

Šárka Vošlajerová, Raspenava:
S 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem opravdu spokojena. Stoprocentně splnil všechna kritéria a po rozbalení plně odpovídal popisu z internetového obchodu. Již dle ilustračních fotografií jsem měla přehled o tom, co si kupuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od té doby, co ho můžu používat, se můj život skutečně velmi zlepšil. Ostatním můžu vřele doporučit jeho objednávku. Zbavíte se s jeho pomocí mnoha potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

hodnocení 5/5 od 37 hodnotících

Diskuze 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Samuel M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila K: já jsem to prostě chtěla

Kateřina V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petra D: Tento 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Miroslav H: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Eisblümer Bio Nugátová čokoláda mandlová, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt