10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (89%) ve směsi se sušenými malinami představuje lahodné pochutnání pro všechny, kteří holdují ovocným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (89%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), maliny* (10%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2135 kJ (514 kcal) na 100 g. Sacharidy: 39 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 34 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 11 g, Bílkoviny: 6.1 g, Sůl: 0.02 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Kristýna Dehnerová, Přibice:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, to je prostě absolutně prvotřídní zboží! Šetřila jsem si na něj několik měsíců, protože se mi vždycky korunky nějak rozletěly, ale nakonec jsem si ho pořídila a je to fakt bomba. Ale především se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná kladná stránka, ale pro mě je to hlavní. Ale je to současně skvělá věcička, dejte na můj názor :-D

Martin Fobl, Bratřejov:
Měl jsem strach z nového 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g, které se předvedly jako zbytečné. Pomocí srozumitelnému návodu jsem zvládl vše snadno a v celkové zábavě. Mohu komukoliv klidně doporučit. Práce s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g byla pro mě hračkou a zábavou, kterou si určitě užije každý tak, jako já. Leták na 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g mluví naprostou pravdu.

Valerie Döményová, Rašín:
10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Sofie : Ideální k osmnáctinám :)

Kryštof H: funkční výrobek

Anežka P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Veronika C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Anna : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s malinami, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt