10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 617 Kč
Naše cena: 411 Kč

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (81%) ve směsi s kandovanými višněmi představuje kvalitní klasiku pro všechny, kteří holdují višňovým čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (81%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), višně* (17%) (višně*, maltodextrin*, cukr*, přírodní aroma*), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2085 kJ (501 kcal) na 100 g. Sacharidy: 46 g, (z toho cukr: 44 g), Tuky: 31 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 4.9 g, Sůl: 0.02 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Ema Sotonová, Plazy:
Dlouhou dobu jsem srovnávala tyto dva 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat přes internet. Největšími plusy daného produktu jsou, že mají český manuál, docela dobře je možné je rozebrat, vyčistit, dají se zakoupit náhradní komponenty, má optimální objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Ovšem našla jsem také negativa. Jednak to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným produktem to nemělo souvislost. Dále se jednalo o: nedostačující bezpečnostní systémy, není možnost použít více variant, nezanedbatelná spotřeba vody a energie. I když je v informacích A++.

Dominika Modlíková, Horka u Staré Paky:
Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g u této společnosti bych se jistě nebála i v budoucnu zakoupit. Oceňuji možnost napsání individuálních poznatků a navíc zakoupení dalších modelů. Materiál, cenové rozpětí, návod zcela bez chyby, pouze mě lehce nesedla komunikace. Produkt, který měl přijít do 7 dní, měl zpoždění. A eshop se vymlouval na zásilkovou službu s dodatkem, že oni ho odeslali okamžitě, v den objednávky. Trochu škoda.

Vojtěch Hnulík, Vidlatá Seč:
Přes web nehledám moc často, jelikož mi chybí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a někdy jsou i dlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal výjimku a vyplatilo se mi to. 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje mé očekávání, navíc za levnou cenu a dodání téměř bleskové. Ještě znovu děkuji. Jistě se na vás opět v brzké době obrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Karolína O: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Gabriela G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eliška T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Julie : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikola B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda s višněmi, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt