10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Tomáš Houser, Třebenice:
Na základě popisného textu a desítek názorů, jsem si 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g pořídil na tomto webu. Líbil se mi web, jak prakticky, ale i precizně měl vypracované popisy zboží. Vše šlo hladce až do způsobu zaplacení.

Markéta Zábrodská, Věcov:
V úterý jsem dostala 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stačila vyzkoušet, jestli skutečně funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jako perfektní.

Ema Nešpůrková, Kulířov:
Mudrovala jsem, co je pro mě správnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si zakoupila 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Hlavně proto, že vypadal za uvedenou cenu levný. Zjistila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je maličkost. Důležité je, že splňuje to, co dělat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Jiří S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jana P: děda je z dárku je nadšený

Miroslav J: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Karolína M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Dominika H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt