10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 678 Kč
Naše cena: 452 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Tomáš Houser, Třebenice:
Na základě popisného textu a stovek názorů, jsem si 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g objednal v tomto e-shopu. Líbil se mi web, jak prakticky, ale i precizně měl koncipovanou nabídku. Vše šlo hladce až do způsobu zaplacení.

Markéta Zábrodská, Věcov:
V čtvrtek jsem dostala 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stačila vyzkoušet, jestli skutečně funguje tak, jak píše prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jako perfektní.

Ema Nešpůrková, Kulířov:
Přemýšlela jsem, co je pro mě dobrou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si objednala 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu levný. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec zakoupila. Jsem víceméně spokojená. Sice bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je Drobnost. Důležité je, že dělá to, co dělat má.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Sabina T: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Štěpán B: 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Andrea : Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt