10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 617 Kč
Naše cena: 411 Kč

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády s vysokým obsahem kakaa (55%) ve směsi s kandovaným zázvorem představuje unikátní lahodné potěšení pro všechny, kteří holdují chuťově výjimečným čokoládám. Optimální malá svačinka.Složení: Kakao* (55%) (kakaová hmota*, třtinový cukr*, kakaové máslo *, kakaový prášek se sníženým tukem*, emulgátor: sójový lecitin), kandovaný zázvor* (43%) (třtinový cukr*, zázvor* (25%), potaženo: arabská guma*, cukr* , dextróza*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1829 kJ (437 kcal) na 100 g. Sacharidy: 56 g, (z toho cukr: 53 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.7 g, Bílkoviny: 3.4 g, Sůl: 0.03 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Michael Bicek, Podbrdy:
Chtěl jsem udělat radost dceři k svátku. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g je skvělý. Žena byla nadšená. Překvapivě jsem hodně ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Tobiáš Schiffner, Křinec:
Na tento výrobek jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými parametry. Do čtyř dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g, který dělá stoprocentně svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dostupnost a způsob zpracování. V tomto eshopu nekupují prvně, takže za mě jasná volba.

Amálie Faulová, Žim:
Někdy jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Přítelkyně chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g používá a je s ním fakt nadšená. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě prvotní podmět. Téměř obratem jsem si ho objednala a stále ho používám. Víkendy už opravdu na chatě netrávím, vyrážím se konečně bavit.

Tereza Matajsová, Božejov:
Chtěla jsem si udělat radost a koupila si u vás 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Potkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g mne nadchl hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Nakoupila jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět koupím další. Moc děkuji.

Antonín Pintíř, Martínkovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Sestavení zabere spousty času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Klára P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Miroslav C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela L: dobré

Vít T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Valerie K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Hořká čokoláda se zázvorem, 70g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt