10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Gabriela Mazalová, Lužec nad Vltavou:
Potřebovala jsem nějakým způsobem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala vhodnou změnu. Když jsem na 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g úplnou náhodou našla, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

Hana Rabochová, Holoubkov:
Vybrat si ten ideální výrobek bývá moc těžké. Nabízí se totiž neuvěřitelná nabídka rozdílných alternativ. Já jsem si vybrala 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a svého rozhodnutí vážně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mé rozhodnutí jen utvrdilo a mám jasno v tom, že bych v žádném případě nechtěla něco jiného. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem z toho důvodu ukázala i širokému okolí. A ráda bych o něm touto cestou řekla i dalším zájemcům.

Nikol Firbachová, Kyjovice:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Jan Pačinek, Hnojice:
Po více než jednom roce testování tohoto 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g musím konstatovat, že splňuje mé očekávání. Je funkční, ideální a hodně silný. Už při nákupu jsme s ženou ocenili perfektní jednání i postavení. Toto jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

David Z: 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karel M: Celkem jsem spokojený.

Lucie Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sára L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt