10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 683 Kč
Naše cena: 455 Kč

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Daniela Färberová, Kolaje:
Poměr cena/výkon, jedná se o skvělý 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu silnější ocas a poté se dostaví neurčitá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 1 vteřin se teprve dostaví líbezno v ústech. Bonus je neotřelý vzhled a navíc ve neokoukaném designu, jako dárek doporučuji. Za rozumný peníz solidní 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, takže ok. Psáno po třetím panáku ;)

Alžběta Masáčková, Sentice:
Nakupuji na tomto obchodu dle potřeby. Vždy jsem spokojena jak s příjemnou komunikací, tak s zbožím, které mi přijde. Vše je pečlivě zabaleno a doručeno v nejkratší možné době. Opravdu můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak perfektně vypadá. A milé jednání, obětavost a okamžité komunikace jsou jen bonusem navíc, který miluji.

Eliška Zmijová, Tmaň:
Daný 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem si objednala kvůli nízké ceně a především proto, že byl k mání. Byla jsem nervózní, protože hodnocení nebyly moc dobré. Nejvíce všem vadil datum dodání. Bohužel se tak stalo. Tento 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem chtěla mít doma velmi rychle, a ve finále jsem ho dostala s několikadenním zpožděním, než u konkurence.

Kristián Vidourek, Svatoslav:
Za tuto levnou cenu naprosto dostačující výrobek. Po dohodě s prodavačem upravená doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Navíc ochota prodavače zjistit reálný sílu produktu a vyzkoušet funkčnost 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g ještě před zasláním. Obojí odpovídá popisům. Hodně pohodlný a spolehlivý pomocník pro garáž i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Lukáš Hodina, Tištín:
Na tenhle produkt jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do čtyř dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té doby ho prakticky nedám z ruky. Je to fajn 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, který plní spolehlivě svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dostupnost a kvalitu zpracování. V tomto e-shopu neobjednávám poprvé, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Alžběta K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tereza : Proboha. To raději přispěju na charitu

Richard O: 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Viktorie N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Adéla H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt