10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné ochucené kešu ořechy, kořeněné asijskou sójovou omáčkou Tamari a tradiční japonským rýžovým kořením, představují jedinečnou křupavou kešu pochoutku, naprosto originální, exoticky kořeněné chuti, která se báječně hodí na každou malou a zdravou svačinku kdykoliv během dne či na domácí mlsání a originální pohoštění Vašich návštěv. Složení: Kešu* (92%),Tamari* (sójové boby*, voda, mořská sůl, Mirin* [sladká rýže*, voda, kvašená rýže*]). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2240 kJ (539 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 39 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 8.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 2.7 g, Bílkoviny: 17 g, Sůl: 1.5 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Gabriela Mazalová, Lužec nad Vltavou:
Potřebovala jsem nějakým stylem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala ideální restart. Když jsem na 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g úplnou náhodou narazila, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i moje okolí.

Hana Rabochová, Holoubkov:
Vybrat si ten nejlepší výrobek bývá příliš těžké. K mání je totiž bohatá nabídka různých modelů. Já jsem si vybrala 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g a svého rozhodnutí stoprocentně nelituji. Dostatečně dlouhá doba po používání mi mé rozhodnutí jen utvrdilo a jsem přesvědčena o tom, že bych v žádném případě nechtěla něco jiného. 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g jsem poté předvedla také těm nejbližším. A s potěšením bych o něm tímto způsobem řekla i dalším zájemcům.

Nikol Firbachová, Kyjovice:
Dlouho jsem hledala nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Jan Pačinek, Hnojice:
Po více jak jednom měsíci užívání tohoto 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g chci napsat, že splňuje mé očekávání. Je funkční, ideální a hodně výkonný. Již při objednávání jsme s ženou ocenili skvělé jednání i montáž. Takové jednání by měla být všude, ale bohužel není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Matěj K: 110 % spokojenost

Viktor R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Petra K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikola B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikolas H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Kešu ořechy ochucené, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt