10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g

10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g

10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 555 Kč
Naše cena: 370 Kč

Bezlepková směs ze sójových bobů, lískových a kešu ořechů s brusinkami a jablky představuje díky své lahodné ovocno-oříškové chuti a unikátnímu složení bohatému na tělu prospěšné látky představuje originální svačinku či rychlou snídani nejen pro studenty, ale všechny kteří hledají rychlý, plnohodnotný a zdravý zdroj energie kdykoliv během dne.Složení: Kešu oříšky* (20%), rozinky* (20%) (hrozinky* (99,5%), slunečnicový olej*), sójové boby* (19,5%), lískové ořechy* (15%), slazené brusinky* (15%) (brusinky* (60%), koncentrovaná jablečná šťáva*, slunečnicový olej*), kousky jablek* (10%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1852 kJ (443 kcal) na 100 g. Sacharidy: 41 g, (z toho cukr: 20 g), Tuky: 23 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.9 g, Bílkoviny: 15 g, Sůl: 0.38 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g

Michaela Hirnerová, Kotvrdovice:
Tak tohle je celkem boží! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g je opravdu vhodný, a moc mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít doma každý, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

Šimon Keznikl, Věž:
Opravdu hezký dotykový 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g s intuitivním ovládáním které zvládne lehce každý. A zážitky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v nákupním režimu možnost nastavení a ukázání nálady

Valerie Kábová, Dubňany:
V obchodě jsem dohledala 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g, kterou jsem delší čas sháněla. Výběr zboží a dodací termíny byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem hezky překvapena. Obden mi přišla sms zpráva, že odpoledne mi bude doručen balík. Což se za 3 hodiny stalo. Kurýr stal pod mým domem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen pochválit.

Veronika Edlerová, Borovno:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. Třebaže byla stanovena sedmi denní dodací lhůta, přišel mi produkt už třetí den, pěkně zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli na dvoře otestovat a funguje úžasně. Ani jsem nečekala, že s tím budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g zakoupila. Této objednávky rozhodně nelituji.

Nikola Chromíková, Polerady:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři týdny, než balíček kurýr doručil. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s fakturační adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyřešilo a balíček mi došel. Také jsem řádně neotestovala všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít mnoho času ho řádněji vyzkoušet a pochlubím se kamarádům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g

Patrik S: 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tadeáš V: Celkem jsem spokojený.

Richard : 110 % spokojenost

Kryštof B: Přišlo to celkem rychle

Barbora T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Studentská směs Jablko a brusinky, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt