10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g

10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g

10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 555 Kč
Naše cena: 370 Kč

Bezlepková směs ze sójových bobů, mandlí a kešu ořechů s višněmi a mochyní představuje díky své lahodné ovocno-oříškové chuti a unikátnímu složení bohatému na tělu prospěšné látky představuje originální svačinku či rychlou snídani nejen pro studenty, ale všechny kteří hledají rychlý, plnohodnotný a zdravý zdroj energie kdykoliv během dne.Složení: Sójové boby* (24,5%), kešu oříšky* (20%), mandle* (15%), hrozinky* (15%) (rozinky* (99,5%), slunečnicový olej*), mochyně* (15%), višně* (10%), mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Sója, OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1830 kJ (438 kcal) na 100 g. Sacharidy: 35 g, (z toho cukr: 13 g), Tuky: 23 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 3.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.9 g, Bílkoviny: 19 g, Sůl: 0.51 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g

Radek Stavjaník, Rychvald:
Nejdříve bych řekl, že jsem šetrný člověk, podle některých možná až příliš. Takže než si zboží objednám, důkladně si vše prolustruji. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g důkladně vyhledal na internetu a prošel si zkušenosti. Nechápal jsem, že byly z většiny kladné. Trochu mě to znejistilo, ovšem poté jsem si 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g stejně objednal. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním recenzím doplnit ještě jedno své hodnocení. Byla to vskutku velmi chytrá koupě.

Tadeáš Červín, Ouběnice:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě netěšilo a když, tak jsem u toho nebavil se. Hledal jsem nějak nakopnout najít 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g vhodný přímo pro mě. Byli moc milí, prostě profesionálové. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

Alena Špaňhelová, Holštejn:
Prostřednictvím eshopu jsem si objednala 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g, který v kamenném obchodě nestojí méně než pár korun. I když jsem byla varována mým mužem, že drahé položky není příliš dobré objednávat u online prodejců, chtěla jsem udělat partnerovi radost (sobě zrovna tak), a tak jsem si jej nechala zaslat. Velká spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Vřele doporučuji tento eshop.

Vojtěch Hlusička, Cheznovice:
Přál jsem si udělat radost dceři k výročí. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g je perfektní. Manželka byla nadšená. Navíc jsem hodně ušetřil. Jistě u vás zase v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám šokovaný.

Vít Dejčmar, Vážany:
Spolehlivý obchod. Oceňuji hlavně to, že 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g vypadá už na dotek nadstandardně a je za levnou cenu. Pro běžnou potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i běžným lidem. Používáním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává nárazům a jinému nepěknému používání. Za mě určitě jednoznačná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g

Tadeáš M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Rozálie : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Ema C: Ideální k osmnáctinám :)

Emma L: Je to dostatečné?

Aneta T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Landgarten Bio Studentská směs Višně a mochyně, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt