10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 426 Kč
Naše cena: 284 Kč

Hřebíček mletý je sušený kalich s poupětem hřebíčkovce kořenného, který pochází z Molouckých ostrovů a v každé zdravé kuchyni si jako klasické sladko-pepřové koření snadno nachází své místo nejen při svařování různých nápojů a přípravě domácího punče, ale i při sladkém a slaném pečení a vaření dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Hřebíček*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Alžběta Šusterová, Krahulčí:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Jana Pinkasová, Tábor:
Hledala jsem dárek k narozeninám pro svou matku. Měla jsem nějakou ideu, ale neuměla jsem vybrat to nejlepší. hodný prodejkyně ve vašem e-shopu mi poradil. Dostala jsem skvělý tip, za který jsem hodně ráda. 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g se mamince hodně líbil a dnes po pár týdnech je pořád hodně spokojená. Balík mi přišel rychle, jak jsem chtěla, protože jsem dárek kupovala na poslední chvíli. Perfektní a profesionální jednání.

Linda Trechová, Lhotky:
Holky, nevím jestli chlapi někdy něco podobného ocení, ale my si troufám můžeme říct, že toto je celkem neskutečně užitečný 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g. Toto je věc, která mi velice všechno ulehčila, a jsem s ní bez výhradně obměkčená. Syn se na to sice xichtí, ale znáte to, muž nikdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem hodně unešená, že jsem něco takového na internetu objevila. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám toto můžu určitě doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Eva V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nela Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora P: dobré

Andrea K: Tento 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Lebensbaum Bio Hřebíček mletý, 10g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt