10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 426 Kč
Naše cena: 284 Kč

Jedinečná kořenící směs z čerstvé zeleniny a pečlivě zvolených bylinek nejvyšší kvality je primárně určena na kořenění různých bramborových pochoutek jako jsou zapékané, grilované či fritované brambory, kterým dodává lahodnou čerstvě zeleninovou harmonickou chuť, ale Vaší kulinářské fantazii se žádné meze nekladou. Složení: Cibule*, rozmarýn*, pepř*, paprika*, česnek*, oregano*, fenykl*, tymián*, pórek*, celer*, libeček*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 787 kJ (188 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29.4 g, (z toho cukr: 24.8 g), Tuky: 4.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 24.8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Tereza Maďarová, Bystrá:
Kupovat cokoliv nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g jsem si koupila celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na kvalitu. Dnes jsem ho zaplatila také pro svou sestru a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou sestru objednávám pouze to nejlepší.

Miroslav Kostrhoun, Osečany:
V rámci volného času jsem strávil spoustu hodin vyhledáváním informací a porovnáváním všelijakých vlastností. Z mého srovnání mi 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g vyšel jako bezkonkurenční, a tak volba padla právě na něj. A se svou volbou jsem spokojený také po jeho vyzkoušení. 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g se může pochlubit skvělým výkonem i kvalitním zpracováním. Jestliže hledáte bezkonkurenčního kamaráda, 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g je vynikajícím adeptem.

Rozálie Tesáčková, Solenice:
Přála jsem nějakým způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem přála ideální změnu. Když jsem na 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g úplnou náhodou našla, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i moje okolí.

Lukáš Proška, Chářovice:
Firmu jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Firma nabízí: - velká nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Obchodu - 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g - zájem o zákazníka - rychlé doručení

Amálie Donthová, Bašnice:
Daný 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g jsem si zakoupila na základě nízké ceny a zejména proto, že byl na skladě. Byla jsem nedůvěřivá, protože hodnocení nebyly moc skvělé. Nejvíce proti bylo termín dopravy. Bohužel to byla pravda. Tento 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g jsem vyžadovala docela brzy, a ve finále ho kurýr přivezl s nemalým zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Matěj P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aleš F: funkční výrobek

Daniel S: 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denisa V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michael P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt