10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 468 Kč
Naše cena: 312 Kč

Jedinečná kořenící směs z čerstvé zeleniny a pečlivě zvolených bylinek nejvyšší kvality je primárně určena na kořenění různých bramborových pochoutek jako jsou zapékané, grilované či fritované brambory, kterým dodává lahodnou čerstvě zeleninovou harmonickou chuť, ale Vaší kulinářské fantazii se žádné meze nekladou. Složení: Cibule*, rozmarýn*, pepř*, paprika*, česnek*, oregano*, fenykl*, tymián*, pórek*, celer*, libeček*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: CelerEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 787 kJ (188 kcal) na 100 g. Sacharidy: 29.4 g, (z toho cukr: 24.8 g), Tuky: 4.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.9 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.9 g, Sůl: 24.8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Petr Ebert, Dobrochov:
Tenhle 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g jsem objednával poprvé. Upřímně jsem netušil, co od toho můžu očekávat a byl jsem krásně překvapený. Navíc produkt nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale produkt je super! Proto mohu pouze doporučit. Když přidám klady co se týká okamžitosti doručení a zabalení výrobku, tak jsem skutečně zcela spokojen a šťasten, že i dobré obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

Jakub Turina, Kvášňovice:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé požadavky byly poměrně specifické. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g, který jsem poptával. Děkuji za snahu a trpělivost, jsem hodně náročný zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem hledal a jsem opravdu hodně spokojený. Tento obchod doporučuji všemi deseti.

Tomáš Pekara, Lechovice:
10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g z užitného hlediska nic nechybí, je svižné, lehké, obratné a kvalitní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a kvality obou. V pracovním nasazení bych se bál o výdrž papírové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Natálie K: já jsem to prostě chtěla

Václav : funkční výrobek

Valerie L: Je to dostatečné?

Magdaléna V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Šárka Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Lebensbaum Bio Koření na brambory, 15g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt