10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Aneta Drobňáková, Jitkov:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl okamžitě napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Klára Stropnická, Košátky:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g velmi rychle doručit a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě mnohem milejší.

Nela Merunková, Olbramovice:
Nejsem zvyklá kupovat na webu. Jsem žena, takže ráda si vše zkouknu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g prodávali za báječnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem podlehla. A chci sdělit, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi model doručen dokonce okamžitě, perfektně zabalený a já jsem maximálně ráda. Jednoduchý a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

Alena Mášková, Tanvald:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Perfektní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila penízky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g spokojení. Naučili se ho snadno používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se domů hodí vždy.

Vít Šulík, Ohrozim:
Během objednání 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g jsem hodně přísný. Stojím si za zpracováním a nízkou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě navíc solidní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé vyřízení mé zakázky, 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný jednání. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Radek S: tak jsem to dostala aje to super

Roman M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Zuzana B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Simona Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Lucie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt