10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Denis Parvonič, Sirá:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Přátelé mi doporučili 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Jelikož se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově dostupný, po chvilkovém přemýšlení jsem si jej objednal. Musím říci, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je nebeský. Mám z něj velkou radost.

Oliver Zachrla, Bašnice:
Podle informací a mnoha zkušeností, jsem si 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g zakoupil v tomto e-shopu. Líbil se mi e-shop, jak jasně, a zároveň komplexně měl koncipovanou nabídku. Nákup probíhal v pořádku až do způsobu zaplacení.

Lukáš Mertin, Kolomuty:
10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g byl doručen v pořádku a neprodleně. Bohužel podle nabídky, měl 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g přijít ve speciální krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby se nejednalo o dárek, pravděpodobně bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ale i tak domluva byla příjemná. Přijal jsem omluvu a obratem mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, je nabídka dopravců. Eshop nabízí jedinou společnost, kde se musí zaplatit balné. Další finanční prostředky navíc.

Dominika Ondrušková, Zahájí:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, vyzkoušel jsem snad úplně vše a výsledek prachbídný) můžu potvrdit, že je to velký zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a koruny vynaložené za jiné neúčinné produkty.

Daniel Klamt, Velké Všelisy:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g chci říci, že splňuje mé očekávání. Je užitečný, ideální a hodně výkonný. Už při nákupu jsme s přítelkyní ocenili perfektní jednání i postavení. Takové jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Šárka S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Johana M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aneta H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Šimon P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ondřej F: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt