10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Veronika Cichoňová, Okřešice:
Řeknu Vám, že k nákupům přes web jsem hodně skeptická, a proto jsem si i tento e-shop ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně milá a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do dvou dnů od zakoupení. Proto jsem si tento výrobek objednala a na doručení jsem nečekala ani dva dni. 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g dorazil v pořádku. Užívám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Josef Hedrich, Nové Hamry:
Když jsem vybíral 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g, nejdřív jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g a rozhodně jsme udělali dobře. Je kvalitní, pevný a maximálně odpovídá našim potřebám. Jsme vážně spokojení a určitě si jej opět zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od zkušených prodavaček. již dávno jsme se nesetkali s takovým skvělým přístupem.

Jonáš Kudlata, Staré Smrkovice:
Dostal jsem 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g jako dárek, ale přesto jsem nadšený. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nezírej, ale zde ani na nic koukat nejde. Minimalistický jednoduchý design, žádná vadnost. Zkrátka dokonalý produkt, který mi udělal ochotně radost a doporučuji známým, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více modely. vyberte určitě tenhle.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Vojtěch K: Jsem ráda, že to mám

Matyáš M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sofie M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jakub P: Celkem jsem spokojený.

Linda : děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt