10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy, bezlepkové, solené mořskou solí, klasické kukuřičné chuti a prvotřídní kvality, představují tradiční křupavé potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 0.8 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Aneta Drobňáková, Jitkov:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Klára Stropnická, Košátky:
Nutně jsem chtěla tento 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g velmi okamžitě zaslat a měla jsem hodně divné přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla opravdu překvapená okamžitým přístupem. 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více milejší.

Nela Merunková, Olbramovice:
Nejsem zvyklá nakupovat na internetu. Jsem žena, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tento 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g nabízeli za výhodnou cenu a slíbili okamžité dodání, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem spokojená, že to tak skončilo. Nejen, že jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi produkt doručen dokonce rychle, profesionálně zabalený a já jsem nejvíc ráda. Hezký a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

Alena Mášková, Tanvald:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím až dopíšu komentář taky. Nepoužiji ho sice tak často jako děda s babičkou, ale taková věc se na chatu hodí vždy.

Vít Šulík, Ohrozim:
Při objednání 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g jsem poměrně nekompromisní. Stojím si za kvalitou a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu solidní jednání, které zase nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné odbavení mé objednávky, 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní obchod. Z vás by si měly vzít ostatní obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Linda K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Adéla Š: Ideální k osmnáctinám :)

Hana D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lukáš K: Přišlo to celkem rychle

Barbora Č: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřičné chipsy solené, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt