10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Václav Kourek, Zálesná Zhoř:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodejci odpověděli, takže obchod proběhl velmi profesionálně a ještě opět díky.

Gabriela Bauchnerová, Traplice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro rodinu něco jako 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s zbožím jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Vanesa Posnerová, Dívčí Hrad:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tenhle 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je vážně skvělý, a moc mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky zkusím, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít v kanceláři každá, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

Michal Kadidlo, Kounov:
Objednávám na internetu velmi rád, ušetřím tím spoustu času. Podobné to bylo také s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Prostě jsem si vybral ten svůj, objednal a za slíbenou dobu byl 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g přímo u mě doma. Já se místo toho můžu věnovat jiným věcem. Jsem velmi rád za to, že taková možnost existuje, 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g se mi opravdu líbí. Tento způsob nákupu je atraktivní pro nakupující, kteří nemají, podobně jako já, rádi čekání v přeplněných obchodech.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Valerie Ř: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nela N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Petra L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

František Č: 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Matěj B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt