10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Klára Střasáková, Liberk:
Za můj léta používaný 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní už není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem ho ihned objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i nadále.

Hana Rybenská, Němčovice:
Už jsem vám chtěla napsat dávno, ale vždy jsem na to zapomněla. Před šesti týdny jsem u vás objednala 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který naprosto předčil mé očekávání. Jako každá žena dbám při výběru hlavně na design, ale manža ocenil také funkčnost. Zcela úžasný obchod. Přítel si u vás poté zakoupil obdobný model a také si jej moc chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže jasně máte dobré a úžasné zboží.

Rozálie Babinská, Nová Bystřice:
Na internetu jsem si pořídila 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g, který v běžném obchodě stojí více jak pár Kč. I když jsem byla varována mým přítelem, že dražší věci není moc chytré objednávat u online prodejců, rozhodla jsem se učinit partnerovi hezký den (sobě stejně tak), a tak jsem si jej nechala zaslat. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dodacím termínem. Každopádně doporučuji tento internetový obchod.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Kryštof P: Přišlo to celkem rychle

Samuel S: 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Gabriela C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michael H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Daniel H: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt