10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 855 Kč
Naše cena: 570 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Václav Kourek, Zálesná Zhoř:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, takže nákup proběhl hodně hezky a ještě znova děkuji.

Gabriela Bauchnerová, Traplice:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit objednat pro famílii něco jako 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s produktem jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevyměnila!

Vanesa Posnerová, Dívčí Hrad:
Tak tohle je celkem boží! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je opravdu skvělý, a moc mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádek, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít doma každá, dokonce i děda, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

Michal Kadidlo, Kounov:
Objednávám v online obchodech velmi často, je to časově výhodnější. Stejné to bylo také s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Tak jsem vypátral ten svůj, objednal a za několik málo dní byl 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g přímo u mě doma. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné aktivity. Jsem opravdu rád za to, že taková alternativa existuje, 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g se mi velmi líbí. Tato možnost nákupu je ideální pro nakupující, kteří nemají, stejně jako já, rádi ztrátu času v přeplněných obchodech.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Pavel K: 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Marie S: já jsem to prostě chtěla

Zuzana S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aneta J: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Patrik N: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt