10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 779 Kč
Naše cena: 519 Kč

Jedinečné kukuřičné chipsy s paprikou, bezlepkové, solené mořskou solí a kořeněné směsí pečlivě vybraného koření, dodávající klasické kukuřičné chuti jemně ostrý nádech papriky a bylinek, představují lahodně křupavé, kukuřično-paprikové potěšení, které jistě zpestří jakoukoliv oslavu či poklidné večerní mlsání. Složení: Kukuřičná mouka*, slunečnicový olej*, paprika-mix* (4%) (sůl, pepř*, česnek*, cibule*, cukr*, koriandr*, chilli*, pískavice řecké seno*, libeček*). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2009 kJ (480 kcal) na 100 g. Sacharidy: 62.8 g, (z toho cukr: 1.5 g), Tuky: 21.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 4 g, Bílkoviny: 6.7 g, Sůl: 1.3 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Petr Opěla, Kyselka:
10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g jsem viděl nejdříve u přítele na přednášce z biologie. V první chvíli jsem si uvědomil, že má dobrý design. Tak jsem se s ním pár minut bavil. Chválil si ho, tudíž jsem učinil stanovisko, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si peníze, objednal si ho a teď již můžu říct, že si kamarád nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní výrobek a já jsem opravdu rád, že ho mám.

Lukáš Čevelík, Ves Touškov:
Nejdřív jsem přemýšlel na podobným druhem, nakonec vyhrál z mnoha důvodů tento 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Je pěkně zpracovaný. Po technické stránce téměř dokonalý. Moje manželka hodnotí pěkný design a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto perfektní věcičku budou v práci neustále půjčovat.

Matouš Stanjura, Nebovidy:
Nejlepší 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Matouš V: Přišlo to celkem rychle

Petr M: Jsem ráda, že to mám

Daniela P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Petra : já jsem to prostě chtěla

Matyáš R: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Kukuřiční chipsy paprikové, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt