10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 548 Kč
Naše cena: 365 Kč

Klasické pšeničné mini preclíky, obohacené o ječný slad, představují tradiční a oblíbené, lahodně křupavé potěšení, jemně slané chuti a prvotřídní kvality, které se báječně hodí na každou oslavu či večerní mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1581 kJ (374 kcal) na 100 g. Sacharidy: 68.9 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 5.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.3 g, Bílkoviny: 11.9 g, Sůl: 3.8 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Kryštof Daníšek, Pomezí nad Ohří:
Jestliže hledáte vyvážený poměr ceny a užitku, bude pro vás 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g nejlepším řešením. Ostudu si přitom neudělá dokonce ani před zhýčkanými zákazníky. Pro nakupující, kteří pořád váhají s objednávkou, je 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g na seznámení se s těmito výrobky bezkonkurenční. Jednoduše se používá, zároveň však bez výtky plní svou funkci a ustojí srovnání i s výrazně dražší konkurencí.

Vanesa Kirchhofová, Vranov nad Dyjí:
Lehce skladný. Jednoduše použivatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento produkt k vystoupení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a tuším,že bude vše i nadále v pořádku. klidně doporučuji pro všechny,kteří rádi mluví a nemají konzultace,protože prostřednictvím hudebního základu je možné plnit si moje přání....

Petr Šotola, Lukoveček:
Na radu kolegů v práci jsem předminulý měsíc objednal 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g, protože už delší čas něco podobného hledám. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g koupit jen u Vás. A vím, že volba byla dobrá. Splnil mé předpoklady, je na pohled krásný, funguje a myslím, že bude i v blízké době funkční. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným kupujícím. S čistým svědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a kolegům.

Šárka Hašlerová, Žehušice:
Přála jsem nějakým způsobem udělat dojem. Prostě jsem přála vhodnou změnu. Když jsem na 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g úplnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu vnímá i mé okolí.

Linda Saitlová, Vyšní Lhoty:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Laura : Je to dostatečné?

Miroslav B: 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karel G: funkční výrobek

Daniel S: Celkem jsem spokojený.

Kristýna M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšeničné Mini preclíky, 80g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt