10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 498 Kč
Naše cena: 332 Kč

Klasické pšenično-ječmenné křupavé tyčinky, obohacené o sójovou mouku a ječný slad, představují tradiční křupavé potěšení, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, které nesmí chybět na každé správně oslavě či při večerním mlsání. Složení: Pšeničná mouka*, palmový tuk* neztužený, sůl, ječný slad*, sójová mouka*, preclík louh. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Lepek, SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1576 kJ (372 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.3 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5 g, Bílkoviny: 12.7 g, Sůl: 3.5 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Adéla Vojteková, Lubenec:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si zboží v klasickém krámě. Navíc výběr je hodně malý, ceny bývají předraženy, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - dáma pohovořila, z čeho se 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g skládá, na co se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola o jiném povídání.

Radek Savický, Rokytnice nad Rokytnou:
Tak předně, 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g, který mi dorazil kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Nela Markusová, Bechyně:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g splňuje všechny vlastnosti uvedené v návodu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi klidný provoz ve dne neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

Marek Feko, Břehy:
10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g mě padl do oka již v okamžiku, kdy jsem ho uviděl poprvé. Z prvního vzájemného setkání jsem měl nejprve velké nervy, ale ty byly úplně neopodstatněné, jak se ukázalo. Hlavně se totiž 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g charakterizuje vskutku intuitivním ovládáním. Ihned si ho zažijí i ti, kteří s tímto 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g dosud bližší kontakt neměli. Po prvním vyzkoušení si na sto procent získá i vás.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Barbora S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára P: nemá chybu

Sebastian K: Celkem jsem spokojený.

Kryštof Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Adéla H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mayka Bio Pšenično-ječné tyčinky, 100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt