10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 438 Kč
Naše cena: 292 Kč

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Magdaléna Kliglová, Mostkovice:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g z části z něčeho co prdělo a mělo tetu a strýce.

Barbora Papová, Jiřice u Moravských Budějovic:
Čirou náhodou se mi dostala do rukou zpráva o 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Váhala jsem, zda si jej mám zakoupit, přece jen jsem jej aktuálně nepotřebovala. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude vyhovovat, bude se třeba hodit našim dětem. Po pár dnech, kdy jsem 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g používala jsem si jej natolik oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Marek Žabokrtský, Ohrobec:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a potvrdilo se. Očekávaná provedení produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností širokého výběru barevné varianty zboží, tak i s lehkým ovládáním bez zbytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Anežka Planičková, Stebno:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí sousedky. Prý to mám vyzkoušet a budu žasnout, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g u sebe a spokojenost, klídek.

Filip Bon, Pohnání:
Byla to výhodná nabídka. Podobné věci sleduji na netu a v reklamách už dlouho, ale takhle dobrou cenu jsem u 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g opravdu nikde nezahlédl. Věděl jsem, že je výrobek hodně bytelný, takže by byl skoro hřích nechat si ho za těchto príma podmínek utéct. nemeškal jsem ani den a udělal jsem vhodně. Už dlouho mi nic neudělalo velkou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Marie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominika F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Radek H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura R: děda je z dárku je nadšený

Lukáš B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt