10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 398 Kč
Naše cena: 265 Kč

Jedinečné špaldové preclíky, z celozrnné špaldy, která představuje zdravější alternativu klasické pšenice, prvotřídní kvality a jedinečné chuti, původem z německého biodynamického zemědělství, představují klasickou křupavou pochoutku, nepostradatelnou na žádné správné oslavě či při večerním mlsání. Složení: Špaldová mouka* 1050 (73%), Špaldová mouka celozrnná* (15%), palmový tuk*, mořská sůl (1,8 %), droždí*, ječný slad extrakt*, preclík louh.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1729 kJ (410 kcal) na 100 g. Sacharidy: 67.5 g, (z toho cukr: 1.6 g), Tuky: 9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.2 g, Bílkoviny: 12.2 g, Sůl: 3.75 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Klára Bukačová, Kochánky:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla opravdu příjemná a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v originálním obalu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Jan Weisser, Orlík nad Vltavou:
Po zkušenostech se dílenským nářadím už nakupuji pouze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Dobře drží, rukojeť je jemná. S 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g se dostanete zcela všude. Koupil jsem ji na domácí práce, 3x použita na železo. Funguje skvěle

Valerie Mazurová, Cetenov:
Tento obchod i 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g velice doporučuji. Kupovala jsem zde již po druhé a vždy všechno dorazilo v pořádku a do tří dnů jsem zboží pokaždé obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém otestování vypadá stále jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako dříve. Teda všechno v pohodě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Martin T: tak jsem to dostala aje to super

Linda B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie B: Je to dostatečné?

Kamila K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip D: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Mogli Bio Špaldové preclíky, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt