10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 696 Kč
Naše cena: 464 Kč

Unikátní ořechovo-ovocná směs z lískových, vlašských, kešu a para ořechů a mandlí v kombinaci se sušenými plody moruše, višně a mochyně představuje chuťově optimálně vyváženou a lahodnou kombinaci zdraví extrémně přínosných ořechů a bobulí prvotřídní kvality a je ideální jak k přímé konzumaci, tak do použití v každé zdravé kuchyni při výrobě domácích oříškovo ovocných pochoutek jako je müsli. Složení: Vlašské ořechy* (16%), mandle* (16%), kešu oříšky* (16%), lískové ořechy* (16%), para ořechy* (16%), moruše* (10%), višně* (5%), mochyně* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2371 kJ (566 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.7 g, (z toho cukr: 17.3 g), Tuky: 47.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.5 g, Bílkoviny: 16.3 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Adam Sutner, Předmíř:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g, zakoupený ve Vašem obchodě je určitě z nejhezčích, které jsem měl čas vyzkoušet a porovnával jsem s minimálně pěti podobnými. Nejdříve jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem obchodě byla dobrá volba. Děkuji rovněž za příjemné a ochotné jednání.

Valerie Štětkářová, Záhorovice:
Tento obchod i 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g velmi doporučuji. Objednávala jsem zde již po několikáté a vždy všechno přišlo v pořádku a do pěti dnů jsem zboží pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém použití vypadá pořád jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Takže všechno OK.

Jakub Adamik, Netvořice:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky obden a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

Patrik Bavlnka, Šebestěnice:
Velmi mě zaujal tento nejnovější 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g, který byl uveden na trh. Očekával jsem moře drobností. Hezky mě překvapil svou jednoduchostí na údržbu, silnou výkonností a malou cenou. I žena si ho chválí, jelikož jí výkon výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez kterého si už život nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Viktorie D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Martin K: 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Gabriela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Štěpán L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vanesa K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt