10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 696 Kč
Naše cena: 464 Kč Ověřit dostupnost

Unikátní ořechovo-ovocná směs z lískových, vlašských, kešu a para ořechů a mandlí v kombinaci se sušenými plody moruše, višně a mochyně představuje chuťově optimálně vyváženou a lahodnou kombinaci zdraví extrémně přínosných ořechů a bobulí prvotřídní kvality a je ideální jak k přímé konzumaci, tak do použití v každé zdravé kuchyni při výrobě domácích oříškovo ovocných pochoutek jako je müsli. Složení: Vlašské ořechy* (16%), mandle* (16%), kešu oříšky* (16%), lískové ořechy* (16%), para ořechy* (16%), moruše* (10%), višně* (5%), mochyně* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2371 kJ (566 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.7 g, (z toho cukr: 17.3 g), Tuky: 47.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.5 g, Bílkoviny: 16.3 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Roman Hoskovec, Radkovice u Budče:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g si kupuji už dlouho. Ne každému je asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí perfektně. Rozhodně jej můžu všem okolo doporučit. Navíc za takovou kvalitu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě kupte taky, protože za takovou cenu 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jinde neseženete.

Michael Kiezler, Vranov:
Tento 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jsem objevil náhodou na internetu. Hodnocení na něj byly většinou výborné, takže jsem si řekl, že to nemusí být velký risk. Přirozeně jsem pochyboval, to je asi při nakupování online přirozené, ale v momentě, kdy mi 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g přišel domů, uznal jsem, že strach byl zcela neopodstatněné. Funguje bez chyby, fakt mi pomáhá a zpětně jsem velice rád, že jsem si ho objednal. Bomba!

Michaela Halaszová, Domašov:
Neustále hledám ten správný produkt, který se mnou zvládne držet krok kamkoliv se vydám a zaručeně mě nezklame. Již tomu tak není. Pořád jsem nebyla schopná najít. Až do toho dne, než jsem na webu objevila 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Teď už konečně nejsem nucena dělat jakékoliv kompromisy, dokáže přesně to, co potřebuji.

Antonín Šisler, Miskovice:
Parádní věc, z mé strany panuje celková spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50gem, který jsem si objednal. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo zásilka dodán poškozený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko našel. Jsem rád, že můžu prohlásit, že jsem s nákupem u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu objednávat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Adéla M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jakub C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radim B: tak jsem to dostala aje to super

Klára J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza Š: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt