10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 633 Kč
Naše cena: 422 Kč

Unikátní ořechovo-ovocná směs z lískových, vlašských, kešu a para ořechů a mandlí v kombinaci se sušenými plody moruše, višně a mochyně představuje chuťově optimálně vyváženou a lahodnou kombinaci zdraví extrémně přínosných ořechů a bobulí prvotřídní kvality a je ideální jak k přímé konzumaci, tak do použití v každé zdravé kuchyni při výrobě domácích oříškovo ovocných pochoutek jako je müsli. Složení: Vlašské ořechy* (16%), mandle* (16%), kešu oříšky* (16%), lískové ořechy* (16%), para ořechy* (16%), moruše* (10%), višně* (5%), mochyně* (5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2371 kJ (566 kcal) na 100 g. Sacharidy: 18.7 g, (z toho cukr: 17.3 g), Tuky: 47.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 6.7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 7.5 g, Bílkoviny: 16.3 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Eliška Drkošová, Horní Planá:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g překvapil, mám ho odtud zakoupený od ledna a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i strýce, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Ondřej Bašek, Říčky:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jsem zakoupil po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem docela hodně času porovnání s stejnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g jsem hodně šťastný a určitě bych ho doporučil i dalším zákazníkům.

Jan Štěrbík, Lidice:
Když porovnám výkon a cenu, tak nemohu být nespokojen. 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g obsahuje vše, co bylo napsáno v popisku, dokonce je o něco lehčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S produktem se tak lépe hýbá. Měl jsem i jiný, ale zde cena rovná se dobré materiál. Kdo nepotřebuje profesionální výrobek, pro normální užívání je plně dostačující, doporučuji.

Matouš Zobaník, Pivín:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g mám asi měsíc. Zatím jej testuji, ale vypadá to, že test skončí na výbornou. Některé ošklivé recenze se mi vůbec nestaly, ba právě naopak. Vzhledově působí luxusně a má všechny nastavení uvedené v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech nabízejících se možností zvolil opravdu tu nejvýhodnější.

Laura Ženková, Našiměřice:
10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g u nás v kanceláři jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to teda zkusit. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Docela ta cena není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g zaplatila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g objednaly další tři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Amálie M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Gabriela : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Klára L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Denis T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Morgenland Bio Ořechy s ovocem Mix, 50g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt