10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 561 Kč
Naše cena: 374 Kč

Práškový cukr třtinový původem z paraguayského ekologického zemědělství je díky svému šetrnému způsobu velice jemný a představuje optimální zdravější alternativu klasickým bílým řepným cukrům. Ideální na posyp pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1695 kJ (399 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Marie Krautwurstová, Úsobí:
Jako každá mamina miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem velmi spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým kamarádkám.

Tobiáš Škodík, Nebovidy:
Tento 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jsem zprvu spatřil v novinách. V tom momentě mě ale neoslovil, považoval jsem ho za až moc přeceňovaný. Avšak pak jsem se bavil s kolegy z práce, kteří si to objednali. Hýřili superlativy, nabádali mě, tak jsem ho taky objednal. Musím říct, že reklama na 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g opravdu nepřeháněla. Kvalita, ryhlé doručení, výdrž, zkrátka jedním slovem boží.

Viktorie Šponerová, Podhořany u Ronova:
Dostala jsem 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi dcera našla hezký dárek.

Aleš Gromus, Frenštát pod Radhoštěm:
Jako operátor výroby si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil mnohokrát a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, jednoznačně doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Marie : děda je z dárku je nadšený

Lukáš M: Přišlo to celkem rychle

Sára H: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Markéta N: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Cukr třtinový práškový, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt