10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1175 Kč
Naše cena: 783 Kč

Tabulka hořké veganské fairtradeové čokolády Karibik s extrémně hořkou chutí díky svému vysokému obsahu čistého kakaa (91%) představuje opravdovou pochoutku unikátní chuti nejen pro všechny milovníky silných čokolád. Bez sójového lecitinu. Optimální na vaření, ale i jako malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, mletá bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2590 kJ (627 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15 g, (z toho cukr: 9 g), Tuky: 55 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 34 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 11 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Amálie Chalupníková, Bulovka:
Byla jsem nejprve opatrná, a protože bojácně nakupuji přes internet. Byla jsem se na 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g kouknout v klasickém obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem překvapena, jakého skvělého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za skvělou cenu jej koupila. Mám ho v bytě šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej zvládat, ale vypadá to jednoduše, tak snad nebude problém.

Rozálie Gulová, Velké Žernoseky:
U této firmy nakupuji docela často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. S přihlédnutím k tomu, že v České republice není velká nabídka po těchto 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g, jiný eshop již nemusím zkoušet. Jejich negativem je pouze termín dodání a další druhotné výdaje jako jsou: balné, cena za dopravu. Bohužel pokud vyžadujete mít špičkové vlastnosti za málo peněz, musíte se počkat.

Miroslav Hrkota, Branžež:
Jsem opět zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a vyplatilo se. Očekávaná provedení produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty produktu, tak i s lehkým ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě plný počet bodů.

Václav Háček, Kocbeře:
I chlapy mají své sny. Já mám třeba sen o klidných a rychlých nákupech na netu. Potřeboval jsem jeden určitý 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g a ten jsem tady dohledal. Objednal a očekával, že dojde včas. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel mnohem dříve. Perfektní zaslání, rychlé reakce, vstřícné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento eshop splnil mé očekávání o nakupování na internetu a já jen musím doporučit. Výrovek je top!

Sára Paulasová, Třesov:
S přítelkyněmi jsme se nedávno bavily o objednávání, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Jedna z kamarádek ho tam hodně chválila, tak jsem si řekla, že ho taky otestuji, a je fakt hodně free! Nechápu, jak jsem bez toho mohla spoustu let žít! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je bezva, mega skvělý a jestli někdo váháte, tak určitě radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl rád.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Dominika P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vanesa R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Hana M: Je to dostatečné?

Zdeněk H: 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška H: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Hořká čokoláda Karibik 91%,100g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt