10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Roman Vilém, Rybí:
Objednal jsme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g pro přítele jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo vlastně z srandy. Když jsme se poté po několika týdnech opět potkali, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. V práci jsem si sednul k notebooku a už ho mám taky.

Tobiáš Seitz, Pátek:
Objednat 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je dobrá volba. Užívám ho už pár měsíců a vidím jen samá pozitiva, prostě jsem doslova ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy ostatních přesvědčily a jsem spokojen. Má další volba bude podobná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Miroslav Husařík, Vápovice:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen náhodně přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl reklamní článek, napadlo mě, že by nemusel být nešikovný, proto jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g mohl být tak skvělý, ovšem použití předčil mé očekávání. Protože s koupí přes web nemám dosti pozitivní zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Richard Cvejn, Rodvínov:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Tomáš Hapal, Úsilov:
Našel jsem si tento kus na daném obchodu z toho důvodu, že prodával za nejlepší ceny a určoval rychlost doručení. Proto jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně opravdu rád, že 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g slouží tak jak má. Jak se povídá, funguje jako švýcarské hodinky. Rád doporučím všem kolegům a rodině. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Rozálie A: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Lukáš : tak jsem to dostala aje to super

Filip K: Celkem jsem spokojený.

Magdaléna O: Ideální k osmnáctinám :)

Klára J: Tento 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt