10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 845 Kč
Naše cena: 563 Kč

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Matyáš Přivřel, Pesvice:
Kvalitní a cenově dostupný 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

Daniel Hrudka, Zámrsky:
Jak jsem spokojený s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí široký výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Radek Brebera, Pozořice:
Tento 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g měl být dárkem pro moji nastávající manželku. Tak jsem jsem směřoval dotaz na eshop, který nabízel tento 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, doladil jsem s nimi vše podstatné a hlavně datum, adresu doručení. Spolupráce byla vskutku profesionální, blesková. Cena nebyla podstatná, navzdory tomu, že jsem si jistý, že by se 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g dal pořídit levněji. Byl to případ, kdy je důležitější úroveň služeb, než 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Firma byla spolehlivá, navíc přidala dáreček a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Velmi doporučuji tuto firmu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Markéta P: Ideální k osmnáctinám :)

Josef H: Jsem ráda, že to mám

Pavel S: 110 % spokojenost

Filip H: Celkem jsem spokojený.

Natálie D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt