10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Roman Vilém, Rybí:
Koupili jsme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g pro kamaráda jako dárek k svátku. Nejdřív to bylo teda z srandy. Když jsme se poté po třech týdnech znovu viděli, hrozně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho pořídit. Celkem mě tím překvapil. V práci jsem si zasedl k internetu a už ho mám také.

Tobiáš Seitz, Pátek:
Objednat 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je dobrá volba. Užívám ho už několik týdnů a vidím jen samá pozitiva, prostě jsem doslova ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem dlouho, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní recenze dalších přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude stejná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Miroslav Husařík, Vápovice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen omylem přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si přečetl popis, řekl jsem si, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal poslat. Řeknu vám, nevěřil jsem moc, že by váš 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g mohl být tak perfektní, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes internet nemám dosti dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tenhle nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Richard Cvejn, Rodvínov:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Tomáš Hapal, Úsilov:
Našel jsem si tento model na daném obchodu z toho důvodu, že prodával za nejlepší ceny a garantoval rychlost zaslání. Takže jsem objednal a byl jsem mile překvapen, že tomu tak skutečně je. Jsem šťastný a hlavně opravdu spokojen, že 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g funguje tak jak má. Jak se říká, šlape jako švýcarské hodinky. Rád doporučím všem blízkým a rodině. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Daniela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Andrea Ž: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Denisa L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tomáš B: je to fajné

Simona T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt