10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 930 Kč
Naše cena: 620 Kč

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality se sníženým obsahem tuku díky své jemné a vyrovnané plné chuti představuje klasické kakaové opojení nejen pro všechny milovníky kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakaový prášek-mírně odtučněný*. Obsah kakaového másla: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1800 kJ (431 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14.5 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 28.1 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Sebastian Walek, Vracovice:
Naprosto perfektní 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, rok jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt hodně, nerozbije se, a vypadá docela dobře. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za pěknou cenu předlouho marně, až jsem viděl na váš eshop. Velmi mě oslovil popisek u 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi spolehlivou obchodem.

Michal Veleba, Radhostice:
10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g jsem si zvolil na základě příjemné kombinace slibované kvality a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího velmi důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou chvíli zvažují, že by 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Zcela jasně je nás, klidných kupujících, dost, a případné drobnosti, které 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g někdy lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Vojtěch Macán, Jakubčovice nad Odrou:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, malý je z neho nadsena, jsou tam i koliky na upevneni

Michaela Bedáňová, Litohošť:
Věřím, že se na mě někdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g perfektní. Objednala jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to perfektní kravál, a co se týká použitelnosti tak celkem docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o skvělou produkt. {Tohle|Toto je krám, za který bych takto vysokou cenu nedala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Pavel S: je to fajné

Hana : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Roman : tak jsem to dostala aje to super

Adam Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Oliver V: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Jemné kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt