10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Jáchym Oberländer, Libavské Údolí:
Po více jak jednom měsíci testování tohoto 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g musím konstatovat, že splňuje mé očekávání. Je funkční, praktický a hodně silný. Již při objednávání jsme s ženou ocenili perfektní jednání i zabudování. Takové jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

Sofie Šircová, Buštěhrad:
Normálně nakupuji přes Internet a aktuálně jsem potřebovala ke svému používání 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a tak jsem 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a rovněž druh platby mi vyhovoval. Splnil mé očekávání a když zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Sofie Velichová, Domaželice:
Už si ani nepamatuji, kdy jsem začala objednávat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek žádný) můžu potvrdit, že je to malý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a peníze vynaložené za jiné neúčinné produkty.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 42 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Sára H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kamila N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Emma C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Antonín E: je to fajné

Tereza D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt