10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Jáchym Oberländer, Libavské Údolí:
Po více jak jednom měsíci testování tohoto 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g chci konstatovat, že splňuje moje potřeby. Je užitečný, ideální a velice silný. Už při objednávání jsme s ženou ocenili skvělé jednání i postavení. Toto jednání by měla být samozřejmost, ale bohužel to tak není.

Sofie Šircová, Buštěhrad:
Běžně nakupuji přes Internet a nutně jsem chtěla ke svému využití 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž způsob platby mi postačil. Splnil mé potřeby a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Sofie Velichová, Domaželice:
Už si ani nevzpomínám, kdy jsem začala kupovat poprvé. Vzhledem ke svému zaměstnání a zkušenostem (než jsem objevila 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, vyzkoušel jsem snad úplně všechno a výsledek nulový) můžu potvrdit, že je to skvělý zázrak. Co mě jenom mrzí, že jsem na něj nenerazila dřív. Ušetřilo by mi to zbytečně promarněný čas a prachy vynaložené za jiné neúčinné zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Julie U: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nela F: Ideální k osmnáctinám :)

Jiří P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zuzana : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Adam W: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt