10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Rozálie Geprtová, Mratín:
Tento eshop i 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g velice doporučuji. Objednávala jsem tady již po několikáté a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do tří dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém použití vypadá stále jako nový a snadno přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako dříve. Teda všechno v pohodě.

Oliver Hes, Mokrouše:
Objednáním 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jsem si nebyl upřímně jist, ale nakonec jsem rád. Považuji se za přísného zákazníka, přesto vyžaduji výkon a za levnou cenu odpovídající výkon. Tento eshop a jeho zboží mě hezky překvapily. Kvalita je rovnoměrná ceně, výkon dle návodu a recenzí. Potěšilo mě i designové provedení, které je účelní a hezké. jistě v blízké době pořídím další modely.

Dominika Strnadlová, Prosenice:
10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g je díky příjemnému materiálu a trendy designu ideální jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho chtějí vzít, protože pomocí němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je lehce dostupný a když potřebuji nový, není těžké ho sehant. Doručení obvykle dojde do druhého dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

Magdaléna Hazuchová, Zlaté Hory:
Za tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g uděluji největší palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ho po vyzkoušení musela objednat i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám bezchybně slouží, co vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

Kateřina Učíková, Pohorská Ves:
Do obýváku jsme s přítelem vybírali vhodný 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, který by splnil veškerá naše očekávání. Jsme oba velice nároční, když něco kupujeme společně, chceme bezchybnou kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala nejlepší obchod, on vždy vidí všechno příliš tmavě. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 26 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Anežka V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Hana P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Daniel : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kamila T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petr Z: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt