10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 744 Kč
Naše cena: 496 Kč

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality s extrémně nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*. Obsah tuku: 10-12%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1333 kJ (318 kcal) na 100 g. Sacharidy: 14 g, (z toho cukr: 0.9 g), Tuky: 10 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 20.4 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Oliver Zuna, Přepeře:
Tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g měl být dárkem pro moji nastávající manželku. Tak jsem jsem směřoval dotaz na internetový obchod, který prodával tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, dořešil jsem s nimi dárkový obal a hlavně termín, místo dodání. Komunikace byla vskutku bezproblémová, blesková. Cena nehrála roli, navzdory tomu, že vím, že by se 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g dal pořídit za méně. Někdy je podstatnější úroveň služeb, než 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Společnost dodržela slovo, dokonce přibalila upomínkový předmět a z moji budoucí ženy se stala manželka. Velmi doporučuji tento eshop.

Denis Beneda, Brada-Rybníček:
Vašeho zboží jsem si všiml jen omylem přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si přečetl leták, napadlo mě, že by nemusel být nevhodný, proto jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g mohl být tak perfektní, ovšem design předčil mé očekávání. Protože s koupí přes web nemám příliš dobré zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

Daniel Hyža, Jeníkovice:
Nejdřív jsem koukal na jiným druhem, nakonec vybral jsem z hodně důvodů tento 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Je hezky skladovatelný. Po materiálové stránce skoro dokonalý. Moje žena hodnotí jednoduchý vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuto skvělou věcičku budou na zahradě neustále půjčovat.

Filip Kec, Habartice:
Kvalitní a cenově přiměřený 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dárek, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho kusu této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 54 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Adam M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Petra P: Je to dostatečné?

Jakub B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Johana T: dobré

Sofie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao extra odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt