10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Richard Merhout, Smečno:
Šikovný a tichý pracovník. Funguje výborně. Splní účel, což je podle mého názoru nejdůležitější. Vzhled mohl být hezčí, ale nenáročnému uživateli bude po všech stránkách plně stačit. Je bezproblémový na údržbu, což jistě ocení i ženy. Dodání proběhlo až nečekaně rychle a bez problémů. Klidně doporučuji jak obchod, tak produkt samotný.

Andrea Tonková, Rouchovany:
Jako žena vnímám hlavně pocit, který mě okamžitě oslovil a právě proto jsem dala 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g první volbu. A hodilo se, protože jsem více než ráda. Dennodenní užívání se dosud nijak neprojevilo, zkrátka jde opravdu o testovanou věc. Pokud také zvažujete koupi, rozhodně nebudete chybovat. Hezky mě překvapilo komunikaci obchodu – jasně na výši.

Dominika Resselová, Lesní Jakubov:
Hodně skvělá věc, nalákala mě na koupi rada mojí staré známé. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si na shopu model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho poslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a vyřídila jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g u sebe a spokojenost, pohoda.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Denis B: tak jsem to dostala aje to super

Tereza B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adéla K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sofie T: Ideální k osmnáctinám :)

Tereza : Tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt