10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 819 Kč
Naše cena: 546 Kč Ověřit dostupnost

Čistý kakaový prášek nejvyšší kvality, s nízkým obsahem tuku a přirozeným ovocným aroma, představuje lahodně ryzí a zdravé kakaové potěšení nejen pro všechny milovníky surového kakaa. Optimální jako nápoj, ale i jako přísada müsli a jogurtů. Složení: Kakao-mírně odtučněné*, regulátor kyselosti: uhličitan draselný. Obsah tuku: 20-22%. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1634 kJ (391 kcal) na 100 g. Sacharidy: 12.4 g, (z toho cukr: 0.3 g), Tuky: 21 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 13.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 22.3 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Lucie Hurská, Kunčice pod Ondřejníkem:
Málokdy objednávám zboží přes e-shop. Mám ráda, když si produkty předem ozkouším. Ale u 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g se vyplatilo objednání přes web. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím zádrhel. Rychlé doručení až do kanceláře. Jsem tedy hodně ráda a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na vánoce koupím taky podobný.

Zdeněk Lichtenberg, Žalhostice:
Když jsem objednával 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl především na materiál, použití a termín dodání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen korektním a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a jistě tento 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g doporučím kamarádům. Perfektní e-shop, jsem spokojený.

Kryštof Hanzlíček, Otice:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na spolehlivý obchod a potvrdilo se. Očekávaná kvalita produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s nízkou cenou, možností širokého výběru materiálové varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez přebytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských manuálů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Karolína Fialková, Osíčko:
Nejdříve jsem k 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g ztrácela zájem, ale po několika dnech užívání jsem se přesvědčila, že jeho provedení docela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost doručení kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i přátel. 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g chci určitě doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Andrea W: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tereza P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Magdaléna Š: děda je z dárku je nadšený

Michal S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Kakao odtučněné, 125g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt