10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 948 Kč
Naše cena: 632 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Kristián Hudeczek, Zahrádka:
Po zakoupení prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl docela nadšený. Na chvilku jsem se od této značky odpoutal, ale díky tohoto 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem se k němu vrátil a musím napsat, že jsem hezky překvapen. Čepici dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám snad co vytknout. Cena byla trochu vyšší, ale u takhle dokonalého produktu mi to nevadí. Za dokonalý produkt si rád připlatím.

Jan Křiváček, Hrdlív:
S 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem doposud příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g mě přinutil naprosto změnit stanovisko. Z důvodu, že je naprosto odlišný. Nenechte se zmást a určitě ho také otestujte, uhrane vás podobně jako mě. Je ekonomický, snadno se používá a ještě i skvěle vypadá. 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g skvěle zapadne do vaší domácnosti.

Tadeáš Doul, Osek:
Protože jsem zákazník, který lpí na vlastnostech, více než na ceně, zakoupil jsem si 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g právě zde. Než jsem to ovšem provedl, obrátil jsem se na prodejce, abych si byl jistý v tom, že mi bude 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g doručen ve špičkové kvalitě a bez průtahů. Nicméně jsem zde zjistil, že i když u zboží stojí 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g k dispozici, bylo to opačně. Nicméně jsme se domluvili k spokojenosti pro nás všechny a obchod se povedl bez problémů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Klára V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jan S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jáchym N: Celkem jsem spokojený.

Viktorie K: Ideální k osmnáctinám :)

Michaela M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt