10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 948 Kč
Naše cena: 632 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Kristián Hudeczek, Zahrádka:
Po zakoupení prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl docela nadšený. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale díky tady toho 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem se k ní vrátil a chci říct, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, posunuli se velmi dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla celkem vyšší, ale u takhle kvalitního výrobku mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád zaplatím.

Jan Křiváček, Hrdlív:
S 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem před tím příliš pozitivní zkušenost neměl. Ale až 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g mě přinutil úplně přemýšlet jinak. Protože je zcela odlišný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a určitě ho v brzké době otestujte, uhrane vás tak jako mě. Je ekonomický, jednoduše se s ním manipuluje a mimo to také pěkně vypadá. 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g ideálně zapadne do každé domácnosti.

Tadeáš Doul, Osek:
Z důvodu, že jsem člověk, který si zakládá na kvalitě, více než na cenovce, koupil jsem si 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g u tohoto prodejce. Než jsem to však realizoval, obrátil jsem se na firmu, abych měl jistotu, že mi bude 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g doručen ve vysoké kvalitě a bez průtahů. Nicméně jsem následně získal informace, že i když mají uvedeno 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g skladem, k dispozici nebyl. Navzdory tomu jsme našli řešení spokojenosti pro nás všechny a objednávka se povedla na výbornou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

David T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sofie V: Je to dostatečné?

Dominik L: Jsem ráda, že to mám

Miroslav B: je to fajné

Dominik G: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt