10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 948 Kč
Naše cena: 632 Kč

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nikola Cejnková, Horní Slatina:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení produktu. Precizní. 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g dorazil v pořádku, v brzké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě opakovaně vracet a objednávat dále.

Jáchym Šustal, Skapce:
Doporučuji! Já osobně jsem z 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g nadšený a chválím kdekoliv, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování moc nehledí a kvantita převažuje nad zpracováním, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi dlouho. A právě tohle výrobek splňuje, používám ho už roky a jistě nadále budu. Příjemný byl přístup obchodu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

Barbora Kretová, Vlčí Habřina:
Tento 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila rovnou tři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Pracuji s nimi občasně a stále vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, protože dosud fungují 100%.

Nikol Faflová, Černuc:
Super 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, díky kterému stíhám své denní povinnosti naprosto s přehledem. Pohodlný, šikovný, ale zároveň i nejnovější a cool. V e-shopu je nabízen v mnoha druzích, které obšťastní i ty nejnáročnější lidi. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho koupení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je také i báječným dárkem k vánocům, svátku nebo jen tak pro radost.

Sebastian Kalfař, Pohled:
10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jsem si zakoupil převážně proto, že nebyl předražený. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím pečlivě dívat, kolik co stojí, takže cenovka byla pro mě tím hlavním. Neodhadoval jsem příliš kvalitní materiály, ale prodejce mě skutečně překvapil. Prvotřídní, funkční věcička. Za přijatelnou cenu super užitek, jak se říká. Známému, který mi o něm řekl, jsem pak z vděku dopřál láhev rumu, protože mi tím udělal vážně neuvěřitelnou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Aleš V: je to fajné

Šárka M: Je to dostatečné?

Julie E: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ondřej K: Jsem ráda, že to mám

Klára P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt