10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 863 Kč
Naše cena: 575 Kč

Klasické italské Maccaroni nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné těstovinové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky této klasické italské pochoutky.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Alena Fabingerová, Kyselka:
Dobrý 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, díky kterému stíhám své každodenní starosti zcela s klidem. Pohodlný, praktický, ale zároveň i nejnovější a cool. V obchodu je nabízen v několika barvách, které uspokojí i ty pohodlné lidi. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho koupení široké veřejnosti. 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je také i báječným dárkem k vánocům, významnému dni nebo jen tak pro štěstí.

Rozálie Mikettová, Horní Libchava:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g hodně ocenila hlavně to, jak jednoduché je zakoupit si ho a nechat si ho přivézt až domů. Pošťák mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po špatných zkušenostech z jiných eshopů jsem plně spokojená jak s provedením výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g, který mi byl poslán, je tedy perfektní.

David Ledl, Lidice:
Pokud toužíte po modrých 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis krámu!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

David V: Celkem jsem spokojený.

Matěj L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Karel P: 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kateřina P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Maccaroni z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt